Diskuse

Datum: 08.06.2016

Vložil: Robert Fico

Titulek: slovenský premiér na Novinkách.cz

Jak je možné, že často poloblázni a blázni nastupují do významných politických pozic?

—————

Datum: 08.06.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: slovenský premiér na Novinkách.cz

Pane premiére,

tato otázka mě taky trápí. Jsem toho názoru, že chyba je ve volebním systému, a to jak celostátním, tak i vnitrostranickém, a v politické kultuře. Chybí tam síto proti nim, síto v podobě požadavků na vzdělání, rozhled, rozum a zkušenosti, a pak taky nefunguje sebereflexe a zodpovědnost volebních stran, které takové kandidáty voličům nabídnou. Když se projeví jako blázen, měl by jít od válu. To se většinou pozná velice rychle, už během volební kampaně.

—————

Datum: 03.06.2016

Vložil: sem až tam

Titulek: Nová vyhlídka

Jdi už do pr---e a vyrovnej se s tím že jsi porušil své pravomoce když jsi dělal starostu. Nejdřív si udělej úklid na vlastním stole. Už bylo stvé strany dost výhružek a napadání.Tak konečně už zalez do ústraní a dej pokoj. Atady jenom dokazuješ své praktiky s fotomontážemi, kdo ti potom ´má věřit jaká pravda o Rašovci. když za tvého vedení na radnici jezdili tanky a různá těžká vojenská technika a přistávali helikoptéry bylo vše v pořádku a nic nehrozilo. Av té době byla skládka aktivní.Tak už raději zalez do nory a už se neobjevuj aby už konečně byl klid. Když mi porav chyby to ti jde docela dobře.

—————

Datum: 03.06.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Moje půlnoční odpověď

Vidím, že jsem se zase jednou trefil do černého a potrefený houser se ozval. To mám ale radost. :- )
Ale neboj, chyby ti opravovat nebudu. To by byla hrozná škoda, protože to se jen tak někomu nepodaří a opravou těch hrubek bych pokazil celý tvůj životní styl, profil a projev.
Ale když jsi to nakousl, tak gramatických chyb si tu nasekal 15, faktických 3 a charakterových 1. A to pořád tu stejnou: Neumíš, nebo spíše bojíš, se podepsat!

A ještě ti musím říct:
Nic nekončí, to mi věř! Pak taky, že nikam nezalezu, jsem vyrovnaný, na stole mám jenom stálý pracovní nepořádek (v sektoru A mám hromádku papírů, v sektoru B brýle a lupu, v sektoru C externí disk, flashky, mobil a prázdnou stopičku od slivovice a v sektoru D notebook Lenovo) - viz fotomontáž na hlavní stránce. Vedle stolu bohatou knihovnu, archív novinových článků a několik zajímavých DVD, na které taky dojde.

Jo, a ty fotomontáže se mi celkem daří, že ano? Zatím mi na ně stačí obyčejný WORD, to je jen textový editor, proto ta špatná ostrost. Přejdu brzy na jiný program, vyšší level a přiostřím. Vynasnažím se pokračovat bez chyb a slušně. :-)

—————

Datum: 05.06.2016

Vložil: Jarka

Titulek: Co to je za blba?

Pane Vrba,
jestli víte, kdo to napsal, dejte to do placu, ať každý návštěvník ví, kdo se to tady vyzvracel. Hrůza! V každé větě spousta chyb, lži a nesmysly. Nejsem taky žádná češtinářka, ale tohle je negramota a blb na druhou.
Pokud vím, tak skládka byla uzavřena někdy v minulém století, snad v letech 1996/1997. Když tu byla v říjnu 2005 na návštěvě armáda, tak skládka aktivní nebyla a byla dokonce už rekultivovaná. Zato jeden blbec byl tehdy velice aktivní. Dobře si na to pamatuji.
Jeden tank a obrněný transportér stály tehdy na cestě mimo skládku, kde do té doby parkovali motokrosaři. Tam přistávali i parašutisté. Byla to hezká akce. Díky za ní.
Poplivat jde všechno, ale mnozí víme svý! Napište někdy o té akci něco. Jak se Vám vůbec podařilo sem armádu dostat?

—————

Datum: 05.06.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Co to je za blba?

Jak? Hecováním mezi chlapy. Armádní generál Pavel Štefka (patron stonožkového hnutí) tehdy slavil 50-tiny. Tak jsme ho vyzvali, ať se ukáže. A on k nám pozval snad celou armádu!

Možná by to chtělo na něj dneska podat trestní oznámení za překročení jeho pravomoci :-)

Bylo to 6. října 2005 v 9:00. Na titulní stránce Ledečských novin č.10/2005 je mimo jiné uvedeno:
Lokalita: motokrosové závodiště, rekultivovaná skládka Rašovec

V prostoru tehdejší startovací rovinky pod Amerikou se rozdával klasický vojenský hovězí guláš. Dal jsem si tenkrát taky jednu porci. Přiznávám se k tomu veřejně, aby mi to zase nějaký žlučovitý občan nevyčetl :-)

Víc snad teď není třeba uvádět. Ani jméno toho analfabeta a autora těch zvratků. Každý si ho totiž dokáže domyslet. Takových pablbů zas tolik mezi námi není :-)

—————

Datum: 12.05.2016

Vložil: Tazatel

Titulek: Most přes Želivku

Jak to vypadá s plánovanou rekonstrukcí mostu přes Želivku? Je půlka května a stále se nic neděje.

—————

Datum: 12.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Most přes Želivku

Dotázal jsem se dnes ihned po objevení tohto příspěvku na KSUS Středočeského kraje a dostal obratem tuto odpověď:

"Zatím jsme pořád ve fázi přípravy - dotace stále není přidělena. Už teď ale mohu říci, že v květnu stavba zahájena nebude a na červen to zatím také nevypadá. Velkou roli hraje IROP, který může o dotaci rozhodovat pár týdnů či také měsíce."

IROP = Integrovaný regionální operační program EU

—————

Datum: 11.05.2016

Vložil: neřeknu

Titulek: Názor „zhrzeného" občana


Ještě k příspěvku na FB stránce Zelená pro Ledeč bych chtěl dodat, že ten kdo kryje nebo, neupozorní na trestný čin se stává jeho spolupachatelem. To jenom pro úplnost.
Já bych se bál používat takto silná slova (hlásit, udávat (čili bonzovat). Začíná být tradicí na MÚ všechno bagatelizovat, nevěřit a myslet si, že všechno pomine. Ano jednou snad, ale ne dnes, dnes se musí opět řešit co se nepovedlo minulému vedení. Bohužel řada z vás, byla i tehdy na radnici o to mě víc překvapuje, že jste se nepoučili. Nutně to muselo takto skončit.

—————

Datum: 12.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Názor „zhrzeného" občana

Tento diskusní příspěvek jsem si dovolil umístit na hlavní stránku ke článku Názory "zhrzených" občanů. Děkuji za něj, "neřeknu". :-)

—————