Diskuse

Datum: 11.05.2016

Vložil: ???

Titulek: Prestiž města Ledeč nad Sázavou

Tu už dávno Ledeč ztratila, to už v dobách, kdy byl Vaněk starosta a řekl. (Ledečsko si do června zjistí, v kterém kraji to pro něj bude lepší) A já říkám, v SEVEROMORAVSKÉM, je to sice z ruky, ale to nevadí. Ono mít na městě mladého starostu a ještě k tomu právníka!? Tak to taky nic nepřineslo. Dnes je vidět, že on starostou neměl být nikdy. Všechny problémy, které dnes město má, jsou dozvukem jeho všeobecného chování k lidem. A to bylo víc než hrozné. A aby toho nebylo málo, pokračuje to i nadále. Dokud ho zastupitelé nezkrotí, nebude klid nikdy. Protože on nedělá problémy jenom tady, ale on reje i na kraji, a to na prestiži městu opravdu nepřidává. Dopuručuji zavřít Krakena a bude klid. Městu zdar!

—————

Datum: 11.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Reakce na ???

Nezbývá než souhlasit. Krakena (Kétó) však lze zastavit jenom useknutou hlavou Medúzy. Nejsem krvelačný, pouze sečtělý! :-)

—————

Datum: 10.05.2016

Vložil: s.v.

Titulek: fejeton

Od Štěpánova to pěkně smrdí to se asi táta s dcerou pěkně chválí (slušná týdenní statistika) a ten falešný zpěv žádná sláva. Důvod návštěv je jasný zvědavost co zas ta stará nemocná dutá Vrba napsala za blbosti. P.L.je nedaleko od Štěpánova a to H.B.

—————

Datum: 10.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: fejeton

Z tohoto diskusního příspěvku to čpí ještě více. Hloupostí, gramatickými chybami a ubohostí. Někoho mi to připomíná. Zřejmě jsi v té sokolovně před pěti lety seděl, když hodnotíš zpěv jako falešný. Na loňském Berlinale, kde ta luštělí píseň taky zazněla, si ale takové hodnocení nevykoledovala. Nebo jsi seděl i tam? :-)

Pokud se ti, ubohý anonyme, na našem webu nelíbí, nebo to tvoje mozkovna nestačí pobrat, tak sem prostě nechoď. Z tvého vyjadřování je patrné, že to škodí tvému zdraví. My se tady bez tebe obejdeme. Statistika si s tím poradí a návštěvnosti to vůbec neublíží. Včera tu bylo 449 návštěv a do 100 tisíc už chybí jen tisícovky dvě. :-) Ti všichni si přečtou a určitě patříčně ohodnotí tvůj blikanec.

—————

Datum: 10.05.2016

Vložil: Jiří Souček

Titulek: Převzato z FB

Rád bych věděl co je tam za odpad. Trochu špatné informace. Jestli je hlína odpad tak to potom ano. Někdo asi žere Vrbovi fotomontáže.

—————

Datum: 10.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Co je tam za odpad?

Kdo chce vědět, co je na Rašovci za odpad, ať se podívá na fotografie pejskařů z 7.6.2014. V článku Ledečský štěk na těchto stránkách v sekci Prů.... (švihy) je na ně odkaz. Jsou to autentické fotografie, žádná fotomontáž. Jsou uloženy již skoro dva roky na rajce.net a jsou také publikovány na těchto stránkách u řady článků. Na fotografiích jsou zachyceny železobetonové překlady, kusy betonu, hromady demoliční suti a asfalt, které měly být dávno předtím recyklovány. To vše pak bylo zahrnuto zeminou.
A nebo ještě lépší by bylo udělat pořádnou sondu krumpáčem nebo ještě lépe malým bagříkem do navážky v místech, kde byla fotografie pořízena, a vykopat tu "Vrbovu fotomontáž". :-)
Podle břízek na nedalekém svahu se lze dobře orientovat, kde začít kopat nebo bagříkovat. Jako jsem na své zahradě dokázal krumpáčem vykopnout krtka, šel by stejně vykopnout i Roxor žebírkový :-)

—————

Datum: 10.05.2016

Vložil: občan

Titulek: Re: Převzato z FB

Pan Vrba je velice nebezpečný a chorobně nemocný člověk pro naši společnost. Jak uvádí ve svém fejetonu (Je třeba zabít Vanka) tak zde navádí ostatní k závažnému trestnému činu a je třeba s tím už začít něco dělat než se opravdu něco stane. Tento nebezpečný člověk by se neměl mezi námi pohybovat. Otevřte už oči a podívejte se jak nebezpečný člověk mezi námi žije. Dnes je to Vaněk zítra to můžeme být mi!!!!!!!!!!!

—————

Datum: 10.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Odpověď "občanovi"

Fejeton je o naši svini, pokud se řadíš mezi jí podobné druhy, tak tě samozřejmě čeká podobný osud. Prasata se chovají pro maso. O tom ten fejeton je. Ty ale mezi ten druh určitě patříš, píšeš totiž jak prase. Třeba to poslední "mi" tě mezi ně jednoznačně řadí.
Jen mě zaráží, proč reaguješ na příspěvek Převzato z FB, "žeby" se zase ozÍvalo tvoje vYdění :-)

—————

Datum: 11.05.2016

Vložil: občan

Titulek: Re: Odpověď "občanovi"

A jak se chováš ty? IQ-0

—————

Datum: 11.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Odpověď "občanovi"

To IQ-0 má být tvůj podpis, "občane"? To snad ne! Řekl bych, že na tom budeš přeci jen o něco lépe. Přestaň se tak podceňovat :-)

—————