Diskuse

Datum: 13.09.2018

Vložil: Pro něj

Titulek: ZM

Pořád lepší řídit město jako firmu, než jako ty, ty ...... .

—————

Datum: 13.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: ZM

Bylo tam napsáno nehezké slovo "vemeno", tak jsem Vám ho vytečkoval, i když jinak s Vámi souhlasím a opět doufám, že nepatřilo mně, ale tomu v kraťasech! :-)

—————

Datum: 11.09.2018

Vložil: Šalamoun

Titulek: ZM

Potrfená husa zakejhala, že magistře. Vy můžete řídit maximálně kolečko plné hnoje. Přestaňte znevažovat práci jiných, když se na svou kloudnou práci nezmůžete!!!

—————

Datum: 11.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: ZM

Pokud Šalamoun nemyslel "magistrem" mě, foxteriéra, tak si dovolím ponechat tento příspěvek bez komentáře. Ten přenechám královně ze Sáby. :-)

—————

Datum: 08.09.2018

Vložil: Můj názor

Titulek: V čem to asi bylo?

Každá generace, každé vedení, každý majitel musí za své období „poponést“ svojí činností to, o co se stará.
Samozřejmě přínosně a promyšleně. A navíc musí mít invenci k tomu, aby vybral to, co je třeba.
Za tebe se podle mě dělaly akce potřebné, promyšlené, koncepčně navazující, rozumně cílené, a proto všude říkám, že za Tebe to bylo pro město nejvíce přínosné období po delší době.
Vaněk s Doležalem, ale i Zdeněk, neměli a nemají ten tah na branku, nikdo z nich neumí koncepčně vymyslet postup a akce nemají žádnou vizi a neví, co je vlastně třeba teď a pak. No a druhá věc je sehnat část krytí a připravit projekt.
Nebudu se vyjadřovat k číslům ohledně výše investic, neboť rozdíl mezi tvým obdobím a rozdílem těch ostatních je řádově propastný. Mně se spíše jedná o to, co se dělá, co je ku prospěchu hrstky Ledečáků a lidí z okolí (např. zimák) a to, co je pro všechny či většinu (mosty,nákupní možnosti,chodníky, silnice,památky a pod) .
Takže poklep si na rameno a řekni si, dělal jsem to o několik „levelů" lépe.
Měj se.

—————

Datum: 08.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: V čem to asi bylo?

Nepsal jsem ten článek, abych si klepal na ramena, už je mám koneckonců od toho "klepání" od mých bývalých zrádných kolegů trochu pokleslá :-), ale psal jsem ho, abych před volbami některým lidem otevřel oči, v čem to asi bylo.

V mýtu o legendárním místostarostovi určitě ne!

Bylo to hlavně v ochotě mnohých úředníků něco pro město udělat:
(Ing. B. Dvořák - povodně, skály, jeskyně, zeleň, Ing. P. Nácovský - SROP, zimák, Foglar, IT, B. Svoboda - hrad, Z. Čubanová - zimák, mosty, chodníky, obřadka, lávka, opravy a údržba majetku, J. Nekola - rozvoj TS, práce pro město, svoz odpadů, Mgr. J. Kosprd - sloučení škol, školské rozpočty).
Ti uměli žádosti o dotace a jejich vyhodnocení zpracovat i obhájit. Nebojoval jsem s nimi a oni spolupracovali.

—————

Datum: 02.09.2018

Vložil: Socan

Titulek: Upřesnění

Chci uvést na pravou míru informaci o kandidátce ČSSD:

1. Píbil
2. Radim Doležal
3. Vaněk

—————

Datum: 02.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Upřesnění

Tak to je ještě horší, než jsem čekal, a ponechám to zatím bez dalšího komentáře. Snad jen dodám svoje oblíbené: Holt nejsou lidi!

—————

Datum: 21.08.2018

Vložil: Kabátník

Titulek: Zvací podpisy

Najednou je z tebe nějaký velký antikomunista. Dřív ti hlasy komunistů při volbách na starostu nevadily!! Di už do pr....!

—————

Datum: 21.08.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Zvací podpisy

Nejsem antikomunista ani antisocan, vadí mi "jen" hlupáci u moci i dnešní fanatici v ulicích nebo v diskusích na internetu. Ti, co mi dávali hlasy, hloupí nebyli. :-)

Než něco napíšu nebo podepíšu, tak si o tom něco přečtu, zjistím a rozmyslím dopady. Než něco udělám, tak taky. Teď si třeba vařím lečo a to je oranžové a rudé až běda a přesto může být dobré. :-)

V 68. mi bylo 15 a i tehdy jsem četl, sledoval a poslouchal. Fandil Smrkovskému, Dubčekovi, Šikovi, Císařovi, Kriegelovi, to byli, myslím, komunisté s lidskou tváří. Asi ale naivní. Jako já se socany za zády. To dobré nebylo. :-(

—————