Diskuse

Datum: 07.10.2018

Vložil: Květa Květovaná

Titulek: Pepek

Ledeč má opět svého "Pepku vyskoč" v podobě P.V. Slyšela jsem, že tento nejdříve studoval medicínu, že mu v průběhu studia fouklo pod tašky a musel být na nějaký čas hospitalizován mezi ploty. To by lecos vysvětovalo.

—————

Datum: 07.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Pepek

Ale Květo!

Fuj! Jsme sice kanalizační stránky, ale ne drbárna. Zbaven svéprávnosti za to asi nebyl, kandidovat tedy může, ale mezi svými, kteří "chtějí být přímo v chodu města, neslibují, ale konají", jak bylo uvedeno ve volebním letáku. Přímo v chodu města však holt nebudou! Zbude na ně jen to "příštípkaření" :-)

—————

Datum: 07.10.2018

Vložil: Květa Květovaná

Titulek: Re: Re: Pepek

Sliby se slibují, blázni se radují. Aneb, výhružkama do ZM.

—————

Datum: 03.10.2018

Vložil: Eva Nováková

Titulek: Uzavřená kapitola

Po posledních prohraných volbách Vaněk pronesl „Necítím potřebu tuto skutečnost nějak komentovat. Pro mě to je uzavřená kapitola," zareagoval Vaněk.
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/ledecsky-petr-vanek-post-starosty-neobhaji-20141013.html
Není od věci si to celé po téměř 4 letech připomenout. Všechna ta léta kolem sebe Vaněk kopal, nadával zastupitelům při veřejných zasedáních do idiotů a imbecilů. Neustále se mstil, vyhrožoval , ničil práci druhých. Ne, to není pro Vaňka uzavřená záležitost. On čekal 4 roky aby se mohl znovu a znovu mstít. Rozumný člověk jde dál a nežije minulostí. Nebojím se podepsat, on mi nesahá ani ke kotníkům.

—————

Datum: 03.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Uzavřená kapitola

Ten "výrok" z Deníku jsem citoval i na tomto webu. Zazněl bezprostředně po volbách. Pak mu ale Doležal nabídl svoje místo a kapitola se znova otevřela.
Oni mu to ale koncem týdne voliči spočítají. Když to nedokázali spolustraníci, musí tak učinit ledečské veřejnost.

—————

Datum: 01.10.2018

Vložil: Ani Iniciály

Titulek: Omluva

Tak jsem si dnes přečetl předvolební program naší ČSSD a jsem, přiznám se, zděšen.
Je pln gramatických chyb, naprosto nesmyslných slibů, urážek dosluhujícího zastupitelstva, které přivedlo k životu téměř vše, co sliboval náš předseda před 4 lety. Opět uráží, překrucuje a vymýšlí čím voliče přesvědčit, že on je ten pravý a jediný kandidát v komunálních volbách. Bohužel tímto výkřikem do tmy nás pouze přesvědčil o neodvratném konci strany, která již před 4 roky zaznamenala fatální prohru.
A nejhorší na celém předvolebním slibu je, že ho vymyslel zcela sám a s nikým se ho ani nesnažil konzultovat. To je celý náš předseda, nejlepší a neomylný, bohužel jen velmi hloupý a krátkozraký.
Tímto bych se chtěl omluvit za urážlivé a nemožné znění slibů, které strana neschválila a je pouze výplodem jednotlivce… Z pochopitelných důvodů se nepodepíši, strach ze msty je na místě.

—————

Datum: 02.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Omluva

Výstižné! Ale to už měli spolustraníci dávno rozpoznat a řešit!

—————

Datum: 07.10.2018

Vložil: Anonym

Titulek: Re: Re: Omluva

Datum: 01.10.2018

Vložil: Ani Iniciály

Titulek: Omluva

Tak jsem si dnes přečetl předvolební program naší ČSSD a jsem, přiznám se, zděšen.
Je pln gramatických chyb, naprosto nesmyslných slibů, urážek dosluhujícího zastupitelstva, které přivedlo k životu téměř vše, co sliboval náš předseda před 4 lety. Opět uráží, překrucuje a vymýšlí čím voliče přesvědčit, že on je ten pravý a jediný kandidát v komunálních volbách. Bohužel tímto výkřikem do tmy nás pouze přesvědčil o neodvratném konci strany, která již před 4 roky zaznamenala fatální prohru.
A nejhorší na celém předvolebním slibu je, že ho vymyslel zcela sám a s nikým se ho ani nesnažil konzultovat. To je celý náš předseda, nejlepší a neomylný, bohužel jen velmi hloupý a krátkozraký.
Tímto bych se chtěl omluvit za urážlivé a nemožné znění slibů, které strana neschválila a je pouze výplodem jednotlivce… Z pochopitelných důvodů se nepodepíši, strach ze msty je na místě.
........................................................
Bohužel musím z tímhle příspěvkem souhlasit.

—————

Datum: 01.10.2018

Vložil: Jiří N.

Titulek: Vzkaz pro Vaňka.(doufáme, že brzo bývalého zastupitele)

Vaňku, už konečně otevřete oči, proč chcete neustále ničit práci druhých? Vás štve, že jste za 4 roky co jste starostoval nikdy nic nedotáhl ke zdárnému konci. Tribunu a šatny na našem hřišti muselo postavit nynější vedení města a vy jste jak je vaším dobrým zvykem nesouhlasil, protože co není z vaší hlavy, není dobré. Vzpoměňte, kdo to měl zaneseno v předvolebních materiálech, Vy co z toho jste udělal, nic! (trubuna, šatny) Kdo chtěl parkovné za 10 Kč na hodinu, Vy. Nevšiml jsem si, že by některá z kandidujících stran chtěla navyšovat parkovné. A v neposlední řadě, proč chcete rušit náš SPOLKOVÝ DŮM. To asi proto, že nám ho postavil někdo jiný než vy. Vaše osobnost je rozdvojená a lékař by Vám měl účtovat dvojí sazbu! Jak si můžete myslet, že když chcete lidem něco brát, že Vás bude někdo volit. Pomlouvat práci jiných je to jediné co Vám jde opravdu dobře. Jste k smíchu!

—————

Datum: 01.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Vzkaz pro Vaňka.(doufáme, že brzo bývalého zastupitele)

To bude zřejmě reakce na volební leták ČSSD. Já ho sice nečetl, ale "něco" se mi už doneslo a budu taky reagovat. Musím.

—————