Diskuse

Datum: 01.11.2018

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: Přísaha

Všude jsou dobří lidi, a všude najdete i ty neslušné. Větší občanská iniciativa ve stranách by je odstranila, jak občany ale zorganizovat? Toť otázka ...

—————

Datum: 01.11.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Přísaha

Zorganizovat? Proč zorganizovat? A proč ve stranách?

Lidi je třeba pro dobrou ideu získat. Argumenty, příkladem, přesvědčením.
V občanských iniciativách se to občas daří, až do chvíle, než se z nich stane zorganizovaná politická strana.

Vím, o čem mluvím. Získat slušné a schopné lidi na kandidátku do obecních voleb není ani zdaleka jednoduché. Prosit lidi o zákonem požadovanou 7 % petiční podporu takové kandidátky je ponižující. Sestavoval jsem za těch 20 let svobodných a nezávislých kandidátek několik. Ale vždy jsem oslovoval a moji kolegové též, jen lidi slušné a schopné.

Mockrát mi řekli: "Stando, nezlob se, ale já si budu raději hledět svého."

Párkrát se nechali přesvědčit, získat. Nikdy však zorganizovat!

A v tom to je!

—————

Datum: 31.10.2018

Vložil: Vinetou náčelník Apačů

Titulek: čtyřvoký

Vaněk si myslet, že být nejlepší, ale to nebýt pravda. Jenom zamindrákovaná, zlá a mstivá bledá tvář. On vyzpovídat před svým Manitů a hřešit a ubližovat dál. Být zvědav, co on dělat, až dojít bizon v prérii. Krčál na kraji nebýt, Sobotka taky dokouřit dýmku, tak nevědět, kam jít brečet o práci.
Tož tak a mé jediné slovo.Howgh.
Lapowinsa náčelník Delawarů

Volně přožil Vinetou náčelník Apačů

—————

Datum: 31.10.2018

Vložil: Lapowinsa, náčelník Delawarů

Titulek: krátkozraký

Vaněk se prostě nezmění, je to arogantní bibec co si myslí, že je nejlepší. Je to jenom zamindrákovanej zlej a mstivej člověk. On se dojde vyzpovídat a může hřešit a ubližovat dál. Jsem zvědav, co na to jeho zaměstnavatel, prý mu jde o místo. Krčál na kraji již není Sobotka je taky v pr---i, tak nevím kam si půjde vybrečet nějakou tu práci. Tož tak a mé jediné slovo. Howgh.
P.S. jeho indijánské jméno je "tenkterýjenomuráží nicnedokázal"

—————

Datum: 31.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: To jdou paradoxy!

Říkáte nicnedokázal, ale je "krutě" nad průměrem. Po zádech Jardy, Edy, Jirky, Petra Ch., Petra D., Rudy, Břeti, Radka, Aleše, Ireny, Pavla, Romana a Radima se doplazil až mezi radu starších, tam ale kálí na vše, co rada vyznává. UF! Nikdo s ním nechce býti, žíti, výti, jíti a cokoliv míti. Je to skunk!

—————

Datum: 31.10.2018

Vložil: Lapowinsa, náčelník Delawarů

Titulek: Re: To jdou paradoxy!

Šplhat uměl vždy dobře, takový endoalpinista to je. To jo.

—————

Datum: 14.10.2018

Vložil: L. Pěkný

Titulek: Kanalizační stránky?

To z Vašich úst Vaňku a Vašeho pera se linou urážlivá slova jako idiot, imbecil, kretén a debil celkem často.Tato slova může používat člověk bezduchý a nevzdělaný a né jedinec studovaný za kterého se Vaňku považujete. Co to jste za člověka, který se takto vyjadřuje? Na webu LBC neshledávám nic kanalizačního, tady nikdo nepoužívá slova výhrůžná a urážlivá.
Až Vám bude někdo skutečně nadávat, pak se braňte, ale slušně. Do té doby se pouze ztrapňujete.
Ani já, Vám už nikdy nedám hlas!

—————

Datum: 14.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Kanalizační stránky?

Pane Pěkný nebo pěkný pane,

a co kdyby se pan magistr studující nyní UK zastyděl, šel hluboce do sebe a rezignoval. Ani pak byste mu nedal "hlas"?

—————

Datum: 14.10.2018

Vložil: L. Pěkný

Titulek: Re: Re: Kanalizační stránky?

On je bezcharakterní, tak jak se může stydět.

—————

Datum: 15.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Re: Kanalizační stránky?

Hmm, z Kroměříže a bezcharakterní? To je pak špatný, pane Pěkný!

—————