Diskuse

Datum: 12.10.2018

Vložil: Pro Jidáše

Titulek: P.V.

Jak si tady ty stránky pročítám, tak vidím, že Vaněk není moc oblíbený, nejprve jsem nechápal co proti němu lidé mají. Po tom co se vyzvracel na svém facebooku jsem to pochopil, on se chová jako naprostý hulvát. A já ho mám v přátelích, já pitomec. Skoro jsem mu uvěřil, že on je ten chudák. Opak je pravdou, to ty se chováš jako zamindrákovaný a pomstychtivý blbec. Petře teď ti nezbývá nic jiného než smazat facebookový profil, nebo všechny přátele a už se k ničemu nevyjadřovat. Blijanec přikládám ať lidé v Ledči vidí jaký jsi trouba kdyby náhodou ještě někdo nevěřil.
P.S. Škoda, že jsi to nenapsal před volbama, to bych za tebe tolik neorodoval.
Snad si nemyslíš, že se podepíšu, když už vím jaký dopravdy jsi!

Tak v televizi hlásí, že v Brně vznikne koalice ODS, Pirátů, lidovců ČSSD. Tak mě jen napadá, že správně by ta zpráva měla znít, že vznikne koalice ODS, Pirátů, lidovců a zbytků ČSSD. A v Ledči jsme měli 2 mandáty, obhájili jsme 2 mandáty. Celorepublikově krutě nad průměrem a já se stal, kupodivu zase zastupitelem. Přes zuřivou kampaň debila Vrby proti mně. Ať si trhne, kretén. Tož tak a mé jediné slovo k těmto komunálkám.Howgh.

—————

Datum: 12.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: P.V.

Jak už občas něco od socanů uniká, tak jsem dnes obdržel snímek Vaňkova vyjádření z 9.10. 21:21 hod. a zařadil ho do nového článku Změny v zastupitelstvu, který budu publikovat po půlnoci již z domova. Tam najdete i moji reakci. Samozřejmě trefnou a úsměvnou. :-)

—————

Datum: 10.10.2018

Vložil: PV

Titulek: Volek

https://www.novinky.cz/koktejl/485674-asi-nejvetsi-vul-sveta-zije-na-severu-spanelska.html
S tím nemohu souhlasit, největší vůl světa žije
v Ledči nad Sázavou.

—————

Datum: 10.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Volek

O největším volovi na světě jsme již psali v Listopadových aktualitách 1.12.2016 zde https://www.ledecbezcenzury.cz/news/listopadove-aktuality/
Ten Vámi uváděný již v Ledči nežije, odstěhoval se do Humpolce. :-)

—————

Datum: 10.10.2018

Vložil: PV

Titulek: Re: Re: Volek

Hovoříme o tom samém, o tom z Kroměříže.
Tak to asi bydlí u p. Hliníka, že?

—————

Datum: 11.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Re: Volek

Kroměříž? Nevím, co to je! To je nějaká jejich velkovýkrmna?

—————

Datum: 08.10.2018

Vložil: Štěpánka

Titulek: Výsledky voleb

Nechápu, kde se našlo 283 lidí, kteří hlasovali pro Vaňka. (To rozum nebere!)

Jinak moc nerozumím těm procentům na tvém webu. Tůma má 1 114 hlasů a jen 10,18% a třeba Píbil má jen 376 hlasů a 12,58%. Neměl by mít Píbil míň % než Tůma?

—————

Datum: 08.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Výsledky voleb

Kde se našlo 283 lidí? Přečti si článek Jak jste volili Vaňka.
Vysvětlení k % hlasů jsem doplnil pod tabulku. Zní:

Pravý sloupec nazvaný v % vyjadřuje procentní poměr získaných hlasů k celkovému počtu hlasů té které volební strany. Proto v něm asi marně hledáš logiku. ČSSD získala 2987 hlasů, a tak 376 hlasů Píbilových odpovídá hodnotě 12,58 % z celkového počtu všech hlasů pro ČSSD. Je to bída, ale je to tak.

SNK získalo 10 941 hlasů, a tak Tůmových 1114 hlasů odpovídá hodnotě 10,18%.

A zkouška nakonec: 1114 : 109,41 = 10,18

—————

Datum: 07.10.2018

Vložil: P.V.

Titulek: Moto

„Nikdo vám nemůže dát to, co já vám můžu slíbit,“ P.V.

—————

Datum: 08.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Moto

Motto (též moto) je fráze nebo skupina slov, která vyjadřuje motivaci nebo záměr člověka či skupiny lidí. Motto může být heslo, citát nebo jiná sentence. Tolik Google.
Já říkám: "Motta jsou různá a motáci taky!" :-)

—————