Diskuse

Datum: 02.09.2016

Vložil: Štěpánka

Titulek: Retro Pribináček

Článek o retro pribináčku = jednička podtržená! :-)

—————

Datum: 02.09.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Retro Pribináček

Jen aby nepřijel David :-)

—————

Datum: 26.08.2016

Vložil: MÍRA

Titulek: dresy

Supr odkaz na dresy
https://www.aasport.cz/AKCE-c11_0_1.htm

—————

Datum: 27.08.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: dresy

Dresy nepotřebuji a na sponzoring, Míro, nemám.

Doma chodím občas v národním fotbalovém z roku 2006, v šatníku mám také hokejový HC Ledeč s číslem 04 a pak samozřejmě dres ALGENA Štěpánov a modrý dres Pro Vysočinu z minulých krajských voleb, kdy jsem za Vysočinské starosty kandidoval a odehrál v 59 letech ještě celý zápas. To byla moje poslední štace. Den jsem z toho pak nemohl chodit! :-)

Jinak dík za odkaz, třeba se někomu hodí. :-)

—————

Datum: 25.07.2016

Vložil: David

Titulek: Ledečák na Czech Bowl

Sakra :D Ty jsi to teda napsal!

—————

Datum: 25.07.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Ledečák na Czech Bowl

To víš, taky něco umím :-) Jsem na tebe hrdý!! Táta

—————

Datum: 15.06.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Rostou!

Dobré ráno do Dvojky.

Včera jsem vyrazil do lesa a napsal o tom fejetónek Už rostou! Tady je: https://www.ledecbezcenzury.cz/news/uz-rostou/

Stanislav Vrba, Štěpánov, Vysočina 15.06.2016 07:39

—————

Datum: 15.06.2016

Vložil: Ráno Dvojka

Titulek: Re: Rostou!

Šmarjá Stanislave, ty jsou nádherné :-)
Blahopřeji. Já se chystám o víkendu. Jsem zvědav, jak pochodím. ¨
Děkujeme za pozdrav a houbám zdar.
Jakub

Český rozhlas Dvojka 15.06.2016 07:52

—————

Datum: 14.06.2016

Vložil: fotbalista

Titulek: Doba temna?

Nepřeháníte to s tím vlivem radnice na situaci v ledečském fotbale? To snad je a bylo věcí hráčů, trenérů a výboru. Úspechy i ty neúspěchy!

—————

Datum: 14.06.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Doba temna?

Nepřeháním. Sám jsem hrál fotbal aktivně 18 let a dodnes se o fotbalové dění zajímám, tak vím, že vlastní hra a morálka je sice věcí hráčů a trenéra, ale podmínky k činnosti oddílu vytváří výbor a radnice.

V letech 2008/2009 jsme zachraňovali holou existenci tehdejší TJ Kovofiniš splácením milionové sankce, kterou ji vyměřil soud za havárii tenisových kurtů. V letech 2009/2010 jsme chystali převod majetku TJ na město pro následnou rekonstrukci šaten a tribuny.

Zatímco v záležitosti zaplacení sankce zastupitelstvo města jednotně souhlasilo, převod a rekonstrukci majetku již většina tehdejšího zastupitelstva na návrh ČSSD (Doležala a Píbila) zablokovala. V následujících letech za velké duhové koalice v tomto postoji dva roky pokračovala. Tehdy (v době temna) převládala přímo osobní animozita radnice k výboru.

Znechutila tím práci tehdejším funkcionářům a paralyzovala chod TJ-FK. To jsme v letech 2011/2012. Co pak následovalo, popisuje výstižně zpráva výboru FK zveřejněná v mém článku (snad mi to výbor FK promine) :-)

Bohu a výboru díky to ledečský fotbal přežil a nástupem nového vedení radnice se zlepšují i ty podmínky a spolupráce. Vždyť účast Ledče v krajském přeboru dělá reklamu - vizitku i městu!

Kdo sledoval nedávné dění v H.Brodě, mohl by pochopit, že radnice může fotbal znechutit všem, byť to třeba myslí ze svého pohledu dobře. Áčko i Béčko Slovanu HB sestupuje! A-tým z divize, B-tým z krajského přeboru spolu se Světlou a Herálcem.

—————