Diskuse

Datum: 05.12.2016

Vložil: 5.12.2016

Titulek: Zoufalka

Vašeho básnického nadání je na vesnici skoro škoda, nepřestávejte!!

—————

Datum: 05.12.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Zoufalka

Proto jsem také z Ledče odešel. S IQ foxteriéra mi nic jiného nezbývalo! :-)

Tam se teď hájí škodná ze Světlé a z Kroměříže.

—————

Datum: 13.11.2016

Vložil: E.T.

Titulek: Jak to vidíte?

Úúúžasné!
A co obědváte? Vtipnou kaši?

—————

Datum: 13.11.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Jak to vidíte?

Teď zrovna vtipný kuřecí řízek s kaší bramborovou posypanou čerstvou zelenou petrželkou kudrnkou sekanou mou levou rukou.
Ou, ou, 10x ou a ještě přidám na shledanou. :-)

—————

Datum: 05.11.2016

Vložil: čtenářka ze Zoufalky

Titulek: pan Jan Kačer

Omlouvám se panu Kačerovi. Otázku kolem vyznamenání vyřešil sám,o samotě, ale jak nejlépe uměl. Je to přece jen PAN HEREC.

—————

Datum: 06.11.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: pan Jan Kačer

Omlouvat se nemusíte, to by měli jiní, co píšou pamflety do Ledečského zpravodaje.
Jan Kačer stejně na web LBC nechodí a my ho tady vlastně ani nepomlouváme :-)

—————

Datum: 28.10.2016

Vložil: čtenářka webu ze Zoufalky

Titulek: Jan Kačer a Xindl X

Bravo, pane Vrbo,
zase mi mluvíte z duše. Jan Kačer mě zklamal. Herec a režisér jeho kvalit a zkušeností by měl mít jasno.

—————

Datum: 28.10.2016

Vložil: Dobré ráno,

Titulek: Re: Jan Kačer a Xindl X

Musela jste brzo vstávat, když v šest ráno čtu Váš příspěvek :-) Bravo je silné kafe, jsem zvyklý na slabší, ale i tak díky. :-)
Jana Kačera se však musím zastat. Je to slušný a moudrý člověk. Na ČT24 byl i roztomilý a upřímný. Není to ale už žádný revolucionář. Nešel tam revoltovat, jen říct svůj názor. Věrohodný a lidsky pochopitelný názor. Je mu už osmdesát, četl svůj názor z papírku, vyznamenání si za svůj bohatý život a tvorbu zaslouží. Zřejmě nemá synovce, který chodí na zakázané schůzky :-)

Nakonec to ale Kačer vyřešil šalamounsky: poslal pro vyznamenání svoje dcery!

Taky jsem byl před 6-ti lety na státní svátek na Hradě. Klause jsem tehdy taky moc nemusel, žádné vyznamenání mě tam nečekalo, ale šel jsem tam rád, bral jsem to jako poctu a stálo to za to. Nechával jsem si to pět let jen pro sebe a až loni jsem o tom napsal fejeton Všichni na Hrad. Dnes ho nejen Vám připomínám. Synovců mám přitom 12 a scházejí se s kdekým. Stanislav

—————

Datum: 23.10.2016

Vložil: pravidelná čtenářka webu ze Zoufalky

Titulek: Aktuální verše z 23.10.2016

Vážený pane Vrbo,
čtu všechny Vaše fejetony a všechny se mi líbí, ale dnešní básnička se Vám mimořádně povedla. Už ji čtu potřetí a líbí se mi čím dál víc. Zároveň je mi z ní smutno, ale co jsme si zvolili, to máme - hradní cirkus. Fandím Vám, pokračujte v tvorbě.

—————

Datum: 23.10.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Aktuální verše z 23.10.2016

Děkuji Vám za reakci a za odvahu se ozvat. Pár obyčejných a upřímných slov a co to dokáže. :-)
Kéž by se probudili i ostatní, nemyslím tím k pochlebování, ale ke krocení toho cirkusu. Taky jsem ho ještě jako Ledečák volil.
Dokud tady v té malé zemi bude svoboda slova a projevu a dokud po tomto světě budu chodit, tak dál budu veřejně tvořit. Je mi to od mala vlastní. Stanislav

—————