Diskuse

Datum: 29.09.2016

Vložil: Petra

Titulek: Éra Babího léta

Nejsme všechny stejné, nejsme všechny potvory.
Máte možná jiné zkušenosti, ale sám v článku Je tu podzim píšete, že máte babí léto rád. Tak proč najednou tak tvrdé soudy?

—————

Datum: 29.09.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Éra Babího léta

Tak to jste mě dostala! :-)

Ano, mám babí léto rád. Mám rád i baby. Nemám však rád jejich zrady.

Rád si také hraji se slovy, se situacemi, rád zlehčuji jejich vážnost. Tak tomu je i s mým posledním fejetonem, což vlastně ani fejeton není. je to spíše glosa, humorně myšlená a laděná glosa. Jako takovou jí, prosím, berte i přes její dvojsmyslnost, nebo možná i přes její smyslnost. :-)

Nechtěl jsem Vás, Petro a ženy vůbec, urazit, spíše popíchnout :-)

Stanislav

—————

Datum: 24.09.2016

Vložil: KLIENT5555

Titulek: Webhosting - převzato z e-mailu

Dobrý den, 
 
Dovoluji si po přečteni článku o webhostingu přispět radou - přejděte jinam,  např s www.pipni.cz mám osobní dobrou zkušenost.  Zdarma máte 1000x větší měsíční limit (1Tb) přenosu dat atd. 
 
Hezký den. 

—————

Datum: 24.09.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Webhosting - převzato z e-mailu

Dobrý večer,

děkuji za radu, ale jedna věc je webhosting a druhá webový stroj (tvorba a správa webu). Já se systémem Webnode pracuji již 10 let, dobře ho znám  a snadno ovládám. Používání tohoto systému je spojeno i s právem na užívání domény a se zárukou bezpečnosti mých dat. Jsem v jádru dosti konzervativní, neměním halabala poskytovatele služeb a pokud jsou věrné, tak ani ženy :-) 

A samozřejmě jsem už taky pohodlný se učit cokoliv nového. Tak holt za to platím.

Stanislav 

—————

Datum: 13.09.2016

Vložil: Smitha746

Titulek: John

Hey! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good gains. If you know of any please share. Many thanks! dkcdbdgkcgbeefdd

—————

Datum: 12.09.2016

Vložil: Smithb406

Titulek: John

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is really so comical, I loved it. Thanks in favor of sharing this. eekegbfcccfeabae

—————

Datum: 12.09.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: John

Johne nebo Smithe,

nechal jsem si Tvoje příspěvky přeložit a dokázal bych si nechat přeložit i tuto odpověď. Ale proč bych to dělal? Jsem Čech, mluvím a píši česky na českém webu pro české čtenáře.

Takže sorry, chceš-li nám tu něco sdělit, budeš holt muset anglicko - český Translator použít Ty. Já Ti tlumočníka dělat nebudu! Kdybych cítil potřebu něco psát na cizí stránky, taky bych psal jejich jazykem.

Stanislav, svobodný pán ze Štěpánova :-)

—————

Datum: 11.09.2016

Vložil: Smithd904

Titulek: John

My own wife and I fell over here by a poles apart trap forward also contemplated I'd personally restraint points unconscious. I like exactly what I envision i really am located absolutely charting you. Look forward to acffbgddkafgbked

—————

Datum: 03.09.2016

Vložil: Občanka

Titulek: Hezký ping-pong

Hezky si to pinkáte. Táta s dcerou - není to takový malý rodinný podnik? :-)

—————

Datum: 03.09.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Hezký ping-pong

Ano, je. Štěpánka tenhle web před dvěma roky založila a sestavila, já ho moderuji a jednou za rok taky platím :-)
Povedla se mi holka jedna. Rozumíme si a pomáháme navzájem. Tak to má být.

—————