Diskuse

Datum: 02.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Upřesnění

Tak to je ještě horší, než jsem čekal, a ponechám to zatím bez dalšího komentáře. Snad jen dodám svoje oblíbené: Holt nejsou lidi!

—————

Datum: 21.08.2018

Vložil: Kabátník

Titulek: Zvací podpisy

Najednou je z tebe nějaký velký antikomunista. Dřív ti hlasy komunistů při volbách na starostu nevadily!! Di už do pr....!

—————

Datum: 21.08.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Zvací podpisy

Nejsem antikomunista ani antisocan, vadí mi "jen" hlupáci u moci i dnešní fanatici v ulicích nebo v diskusích na internetu. Ti, co mi dávali hlasy, hloupí nebyli. :-)

Než něco napíšu nebo podepíšu, tak si o tom něco přečtu, zjistím a rozmyslím dopady. Než něco udělám, tak taky. Teď si třeba vařím lečo a to je oranžové a rudé až běda a přesto může být dobré. :-)

V 68. mi bylo 15 a i tehdy jsem četl, sledoval a poslouchal. Fandil Smrkovskému, Dubčekovi, Šikovi, Císařovi, Kriegelovi, to byli, myslím, komunisté s lidskou tváří. Asi ale naivní. Jako já se socany za zády. To dobré nebylo. :-(

—————

Datum: 22.08.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Zvací podpisy

Citace:
„ V srpnu 1968 se mi jednou dr. Kriegel přiznal, že od setkání se sovětským vedením v Čierné nemůže spát – stále musí myslet na to, v jakých primitivních rukou jsou osudy národů i celého lidstva… "
— František Janouch, F. Kriegel – politik, který zachránil československou čest II. 11. duben. 2008.

—————

Datum: 09.08.2018

Vložil: Chytrý člověk

Titulek: Garáž

Dobrý den,
připojím se k vaším úvahám o novém stanovišti ZZS a garáže. Selským rozumem předpokládám, že Vámi vyfocená novostavba je skladem a garáží pro účely školy (byl i nějaký projekt na krajském webu). Novostavba záchranky, předpokládám vyroste místo objektu č.p. 564, kde bývala svářecí škola a je v majetku kraje.

—————

Datum: 09.08.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Garáž

Taky dobrý den,

zrovna dnes jsem pátral po internetu, zda svářečská škola 13-895 v Perle Posázaví ještě existuje, a zjistil, že od roku 2015 je v Uhlířských Janovicích. Tak mě hned napadlo to samé, co Vás. Proto ta slova o jiném "skladu a garáži".
(O projektu na webu Kraje Vysočina jsem již psal včetně uvedení čísla akce a investičních nákladů a odkazu na zdrojový dokument. - viz odkaz "potřetí")

Chytrých lidí je málo. Asi tak jako šafránu. Já mám třeba pouze IQ foxteriéra, což mě v mých úvahách limituje, ale nebojím se zase jako slabomyslný píchat do vosích hnízd. On se pak někdo ozve, kdo to osvětlí. :-)

Děkuji za informaci. -sv-

—————

Datum: 09.08.2018

Vložil: Chytrý člověk

Titulek: Re: Re: Garáž

nebo také Ledečský zpravodaj červen 2018, strana 3

—————

Datum: 09.08.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Re: Garáž

Ledečský zpravodaj od doby temna a oranžových pamfletů nečtu. :-( -sv-

—————

Datum: 09.08.2018

Vložil: Chytrý člověk

Titulek: Re: Re: Re: Re: Garáž

Poslední dobou to šlo celkem nahoru :-)

—————

Datum: 09.08.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Garáž

Jak komu. :-)

Na stránky Kraje a portál Veřejných zakázek však chodím a již aktualizuji svůj článek, neboť se mi ozval někdo, kdo vše osvětlil. Díky, Mirku. ZÁHADA VYŘEŠENA! :-) -sv-

—————