Diskuse

Datum: 30.09.2018

Vložil: Ledečák

Titulek: 4x4

Dobrý večer,
prosím napište jaký byl dluh města za Vaňka a jestli byl nějaký přebytek z dob jeho hospodaření. A to samé prosím napište za poslední 4 roky kdy se město řídí jako firma.
Myslím, že to budou zajímavá čísla. Pište to prosím jednoduše, aby to pochopil prostý lid i zastupitel Vaňek. Děkuji Eduard

—————

Datum: 01.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: 4x4

Dobré ráno, Eduarde,

pokusím se, nevím ale, jestli s IQ foxteriéra, něco takového zvládnu :-)

Věnuji tomu zítřejší díl 3 dny do voleb. Může to být opravdu zajímavé!

Jinak senioři mají dnes svůj mezinárodní den, tak hodně zdraví všem. Seniorkám taky! :-)

To my, foxteriéři, máme svátek každý den! :-)

—————

Datum: 02.10.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: 4x4

Pro článek 3 dny do voleb dostalo přednost jiné téma. Tak vám během dne na tomto místě porovnám dva závěrečné účty - za Vaňka z roku 2014 a za Tůmy z roku 2017. Porovnávat celá volební období zatím nelze, rok 2018 není uzavřen. Tak strpení - pracuji na tom.

rok 2014 předávání otěží na radnici:
příjmy 93 493 215, 24 Kč
výdaje 113 307 061,52 Kč
schodek uhrazen z běžného účtu
investice 15 043 739,71 Kč
dluh-úvěry 9 527 142,00 Kč

závěrečný účet 2017 za Tůmy
příjmy 104 208 240,30 Kč
výdaje 128 821 927,30 Kč
schodek uhrazen z běžného účtu
investice 22 150 109,00 Kč
dluh-úvěry 0,00 Kč !!!

Jak ukázal aktualizovaný střednědobý výhled města schvalovaný v červnu 2018, zakončí zastupitelstvo svoje čtyřleté působení v dobré finanční kondici města! Město si může dovolit i úvěr na plavecký bazén!

—————

Datum: 13.09.2018

Vložil: Pro něj

Titulek: ZM

Pořád lepší řídit město jako firmu, než jako ty, ty ...... .

—————

Datum: 13.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: ZM

Bylo tam napsáno nehezké slovo "vemeno", tak jsem Vám ho vytečkoval, i když jinak s Vámi souhlasím a opět doufám, že nepatřilo mně, ale tomu v kraťasech! :-)

—————

Datum: 11.09.2018

Vložil: Šalamoun

Titulek: ZM

Potrfená husa zakejhala, že magistře. Vy můžete řídit maximálně kolečko plné hnoje. Přestaňte znevažovat práci jiných, když se na svou kloudnou práci nezmůžete!!!

—————

Datum: 11.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: ZM

Pokud Šalamoun nemyslel "magistrem" mě, foxteriéra, tak si dovolím ponechat tento příspěvek bez komentáře. Ten přenechám královně ze Sáby nebo paní Colombové. :-)

—————

Datum: 08.09.2018

Vložil: Můj názor

Titulek: V čem to asi bylo?

Každá generace, každé vedení, každý majitel musí za své období „poponést“ svojí činností to, o co se stará.
Samozřejmě přínosně a promyšleně. A navíc musí mít invenci k tomu, aby vybral to, co je třeba.
Za tebe se podle mě dělaly akce potřebné, promyšlené, koncepčně navazující, rozumně cílené, a proto všude říkám, že za Tebe to bylo pro město nejvíce přínosné období po delší době.
Vaněk s Doležalem, ale i Zdeněk, neměli a nemají ten tah na branku, nikdo z nich neumí koncepčně vymyslet postup a akce nemají žádnou vizi a neví, co je vlastně třeba teď a pak. No a druhá věc je sehnat část krytí a připravit projekt.
Nebudu se vyjadřovat k číslům ohledně výše investic, neboť rozdíl mezi tvým obdobím a rozdílem těch ostatních je řádově propastný. Mně se spíše jedná o to, co se dělá, co je ku prospěchu hrstky Ledečáků a lidí z okolí (např. zimák) a to, co je pro všechny či většinu (mosty,nákupní možnosti,chodníky, silnice,památky a pod) .
Takže poklep si na rameno a řekni si, dělal jsem to o několik „levelů" lépe.
Měj se.

—————

Datum: 08.09.2018

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: V čem to asi bylo?

Nepsal jsem ten článek, abych si klepal na ramena, už je mám koneckonců od toho "klepání" od mých bývalých zrádných kolegů trochu pokleslá :-), ale psal jsem ho, abych před volbami některým lidem otevřel oči, v čem to asi bylo.

V mýtu o legendárním místostarostovi určitě ne!

Bylo to hlavně v ochotě mnohých úředníků něco pro město udělat:
(Ing. B. Dvořák - povodně, skály, jeskyně, zeleň, Ing. P. Nácovský - SROP, zimák, Foglar, IT, B. Svoboda - hrad, Z. Čubanová - zimák, mosty, chodníky, obřadka, lávka, opravy a údržba majetku, J. Nekola - rozvoj TS, práce pro město, svoz odpadů, Mgr. J. Kosprd - sloučení škol, školské rozpočty).
Ti uměli žádosti o dotace a jejich vyhodnocení zpracovat i obhájit. Nebojoval jsem s nimi a oni spolupracovali.

—————

Datum: 02.09.2018

Vložil: Socan

Titulek: Upřesnění

Chci uvést na pravou míru informaci o kandidátce ČSSD:

1. Píbil
2. Radim Doležal
3. Vaněk

—————