Diskuse

Datum: 07.05.2016

Vložil: Datel

Titulek: Re: fejeton Tokání

Obávám se Občane, že Doležal není schopen rozumně vysvětlit kde se na Rašovci vzal odpad z D1. Natož aby věděl, že kromě ptáka zvaného žluva žije i pták žluna. Byla by to pro něj novinka tak jako pro Vás. Celý život se holt učíme, OBČANE!

—————

Datum: 29.04.2016

Vložil: občan Ledče

Titulek: Vyjádření ke skládce

Nemohu už číst ty neskutečné lži, výmluvy a sprosťárny Vaňkovy, které teď šíří mladý Doležal po FB.
Posílám vám proto do redakce fotokopii Vyjádření ke skládce vypracované a podepsané firmou Karel Petrus. Otiskněte to na vašem webu, ať už konečně ten hlupák ztichne a raději někam zaleze!
Doufám, že mu to redakce Ledečského zpravodaje neotiskne a když ano, tak mají máslo na hlavě taky.

—————

Datum: 29.04.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Vyjádření ke skládce

Děkuji za Vyjádření, jdu na to!

O existenci tohoto dokumentu jsem byl již informován dříve, proto nepochybuji o jeho pravosti a zveřejňuji ho.

—————

Datum: 29.04.2016

Vložil: JéDé

Titulek: Re: Vyjádření ke skládce a k P.V.

Dobrý den,
koukám, že je dobré si poslechnout i druhou stranu než odsoudím první. On P.V. si neustále bude pravdu přizpůsobovat svým potřebám.
Jsem rád, že jsem si před komunálníma volbama udělal svůj názor na tohoto člověka a svůj hlas mu nedal. Jak ale koukám on je ještě zahnutější než jsem si myslel. Hodit vinu na někoho jiného svědčí o úrovni pánů z AMK. Urážet a ponižovat to je asi jejich životní krédo. A důkaz jasně říká kdo celou věc objednal a řídil.

Zaslechl jsem výkřik do tmy - HURÁ JSEM ZPĚT! ......

JéDé

—————

Datum: 04.05.2016

Vložil: jirka

Titulek: Re: Re: Vyjádření ke skládce a k P.V.

Dobrý večer,
JéDé, pokud pány z AMK neznáte osobně tak se o ně neotírejte a dál věřte prolhanému panu Vrbovi a jeho poskokům.Pokud byl zván na akce AMK kde hojně popíjel a jedl tak mu AMK nevadil. Zde vydíte ten správný charakter pana Vrby a jeho pomlouvačné kampaně,
Jirka

—————

Datum: 05.05.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Re: Vyjádření ke skládce a k P.V.

Ahoj Jirko,

pozdravuj mamku :-)

A zopakuj si s ní vyjmenovaná slova po Vé, a když teď čtu i Tvůj druhý příspěvek, tak i po Zet, Ty charaktere!
Jak vidím, tak automotoklubové "vYdět" se zřejmě v AMK a v SMS ujalo a stále častěji se teď "ozÍvá" anebo, "Žeby" vás teď v AMK doučoval gramatice Doležal? Jak zde v Diskusi píšeš 23.12.2015 :-)

Dokázal bych to napsat mnohem ostřeji a srozumitelněji, ale věřím, že to i takhle pochopíš a ostatní ať tápou.

Ale dost špičkování:
Vrba tu na webu neútočí na AMK, ale od 23.6.2014 veřejně a vytrvale poukazuje na černou skládku a nepovolené terénní úpravy na Rašovci. Jestli vám to nedochází, tak to je ČASOVANÁ BOMBA!

AMK měl skoro 2 roky času na to, si nalézt jiné místo pro parkoviště závodních strojů, když to původní nechal jeho bývalý předseda načerno a o své vlastní vůli zavézt "vocaď až pocaď" sajrajtem z D1!
TO ŽÁDNÁ LEŽ NENÍ!!! A kouření a ohýnky jsou oproti zvýšenému zatížení tělesa skládky a změně odtokových poměrů úsměvné!

Podívej(te) se na důkazy - na fotografie z 7.6.2014 v článku Ledečský Štěk, na Vyjádření od Petruse z 24.8.2015, na Zápis AMK s CPI pro D1 z 12.8.2013, na satelitní fotografie v článku Usvědčující snímky. Ani jeden z těchto důkazů si nevymyslel a nevytvořil Vrba!!

To vše zde na webu LBC snadno najdeš. Stačí si otevřit článek Odstranit nebo legalizovat? v sekci Prů....(švihy), tam je seznam článků s odkazy.

Pokud máš kolem sebe lidi, kteří to zavinili, či kryli a kteří teď raději, když jde do tuhého, zrušili květnové závody, VYHOĎ JE!

—————

Datum: 29.04.2016

Vložil: Honza

Titulek: Motokros

Ledčí se nese zpráva, že Vrba a Kuchtiak překazili květnový motokros. Co je na tom pravdy?

—————

Datum: 29.04.2016

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Motokros

Přečtěte si články Vyjádření ke skládce, Partyzáni to vzdali a Moc času nezbývá, tam se dozvíte, proč Automotoklub zrušil pořádání květnového motokrosu. Nemají kde parkovat závodní stroje, protože si Rašovec sami zavezli sajrajtem z D1.
Bez stavebního povolení a bez povolení nakládání s odpady, bez schválení v zastupitelstvu města nechal Doležal jménem AMK v červnu 2014 načerno navozit na 20 let uzavřenou a před 9-ti lety rekultivovanu skládku cca 7500 tun navážky. Doklady o tom jsou uveřejněny v prvním jmenovaném článku. Fotky v článku Ledečský štěk v sekci Prů....(švihy).

Parkoviště by však šlo zřídit jednoduše jinde, jen chtít!

Prý jsem hlupák, nic o tom nevím a není to tak jednoduché! Co kdyby tam někdo kouřil, nebo si ohříval buřta?! :-)

—————

Datum: 04.05.2016

Vložil: jirka

Titulek: Re: Motokros

Ano za vše můžou tito pánové. Pokud si přečtete články pana Vrby proti AMK tak se to dá pochopit.Nadarmo se neříká jak se do Vrby volá tak se z Vrby ozívá (většinou stará Vrba je již dutá) a zde je živý důkaz.
Jirka

—————

Datum: 06.05.2016

Vložil: Pája Vrbů

Titulek: Re: Re: Motokros

To se říká o vrbě jo? :-D Já to znám jen o lese..ale taky to znám spíš se slovem ozývá, takže to bude asi jiná myšlenka :-D Jinak Jirko.. když chceš urazit konkrétního člověka, tak bys neměl používat jen příjmení, ptž to by se mohlo dotknout více lidí, než si myslíš a to je pak vizitka asi jako když Vaněk napíše o navštěvníkách této stránky, že jsou mdlého rozumu.. to je vyloženě rozumný tah... :-D

—————