Poslední kolo krajských soutěží

28.10.2017 00:28

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v posledním podzimním 13. kole krajského přeboru vyhrál v sobotu 28.10.2017 od 10:30 hodin na svém hřišti nad celkem TJ Nová Ves 3:0. Na ŽK také vyhráli domácí 3:1. Díky vítězství přezimuje Ledeč na 4. místě podzimní tabulky krajského přeboru.

O zápase jsme také psali zde, a proto musíme ještě uvést, že za TJ Nová Ves nastoupili 3 Novotní (Tomáš, Václav a Michal), 3 Šanderovi (Josef, Jan, Ondřej), 2 Nečasovi (Jan a František) a 2 Starý (Ondřej a Jan). Do branky postavili nějakou fuksu. :-)

LEDEČ N. S. – NOVÁ VES 3:0
Až do sedmdesáté minuty to vypadalo, že utkání skončí remízou. Domácí se hodně těžko vyrovnávali se silovou hrou soupeře. Ovšem rozhodl první gól Ledče, který v 72. minutě připravil Karel. Ten po pěkné křídelní akci naservíroval balon na hlavu Jana Peška, který se z malého vápna hlavou nemýlil. Pak přišly dva slepené góly během dvou minut. Oba připravil Filip Gramer pro Trpišovského a ten jeho centry zužitkoval. Domácí tak přezimují na čtvrtém místě tabulky.
Góly: 72. J. Pešek, 80. a 82. Trpišovský. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Ledeč n. S.: T. Bezděk – F. Gramer, Kalivoda, Karel, J. Gramer – Turek (72. Toula), Nepovím, J. Pešek (85. Vodička), P. Pešek – Petřík, Trpišovský. Nová Ves: Fuksa – O. Starý (61. V. Novotný), Havlík, T. Novotný, Krejčí (70. M. Novotný) – J. Starý, Josef Šandera, J. Nečas, F. Nečas – O. Šander, Jan Šandera (89. Komínek). Nejlepší hráči: Trpišovský, Nepovím – Havlík.
zdroj: Havlíčkobrodský deník

TJ Leština, z.s. v posledním podzimním 13. kole I.A třídy prohrála v neděli 29.10.2017 od 14:30 hodin na svém hříšti s celkem FC Slovan H. Brod B 1:4. Na ŽK skončil zápas 1:1. TJ Leština přezimuje na 7. místě tabulky I.A třídy.

29.10.2017 14:30

I.A skupina A - muži

Leština,  100 diváků Rozhodčí: Hanzl - Havlín, Petrlík

TJ Leština, z.s. 1:4  FC Slovan H.Brod B

( 1:2 )

Střelci: 28. Forejt - 9. Karlík, 23. Kubát, 79. Svoboda, 89. Prchal

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LEŠTINA – H. BROD B 1:4
První poločas hráli hosté v nefotbalovém počasí po větru, tak toho využili a šli do dvoubrankového vedení. Nejprve dlouhý balon vyrazil domácí brankář před sebe, ale domácí obránce na mokrém hřišti podklouzl a Karlík dorážel do prázdné branky. Následně Jaroslav Kubát trefil parádně trestňák. O chvilku později snížil pohotový Forejt z voleje poslal balon do šibenice. Po změně stran domácí chtěli otočit výsledek, tak otevřeli hru a útočili, a toho využili mladíci z Brodu rychlými brejky. Dva z nich proměnili.
Góly: 28. Forejt – 9. Karlík, 23. Jaroslav Kubát, 79. Svoboda, 89. Prchal. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Leština: Novotný – Aubrecht, Proněk, Bránik, Čáslavský – Forejt, Prchal, Čuřík, Piskač – Štros (87. Matějka), Bárta (64. Pajer). H. Brod B: Zelenka – Molák, Hloušek, Bartok (63. Horn), Svoboda – D. Henek, Karlík, Jaroslav Kubát, J. Peřina (75. Halák) – M. Báča, Prchal.