Diskuse

Datum: 10.10.2014

Vložil: Josef Pajer

Titulek: zveřejnění mého názoru

Zdravím, když pošlu na tu Vaší emailovou adresu krátký článek o tom co se mi nelíbí a líbí, bude příspěvek zveřejněný na tomto webu, já nevím asi v menu aktuality?

Díky za odpověď

—————

Datum: 10.10.2014

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: zveřejnění mého názoru

Dobrý den,

ano, pokud dodržíte pravidla, uvedená na stránce Vložit příspěvek, bude Váš příspěvek zveřejněn.

—————

Datum: 05.10.2014

Vložil: Lucie

Titulek: Příspěvek na FB

Nezlobte se na mě, ale přijde mi to jako hon na čarodějnice. Vážně je jediný člověk v ZM špatný a ostatní jsou v pohodě? Copak vážně může jeden jediný člověk napáchat tolik zla? Když už web, tak nestranný.

—————

Datum: 05.10.2014

Vložil: M.Janoušek st.

Titulek: Re: Příspěvek na FB

Vážená paní Bystroňová, nikdo netvrdí, že za veškerá pochybení a rozhodnutí je zodpovědný jenom starosta Vaněk, ale za publikovanými články na "www.ledecns.cz" stojí pouze on. Od zastupitele p. Drápely jsme se dozvěděli, že "Starosta se sice zodpovídá zastupitelstvu za svoji práci a činnost, ale rozhodně to není tak, že by neměl právo se svobodně vyjadřovat. Proto články umístěné na městských stránkách nelze brát jako stanovisko zastupitelstva (a už vůbec ne moje), ale pouze osobní názor starosty Vaňka".

Zodpovědnost za konání jménem Města Ledče nesou všichni, kteří jediní mohli a mohou vše ovlivnit a o všem rozhodují, tj. VŠECH 15 zastupitelů města, těch se ptejte, proč tomu tak je. Třeba budete mít větší štěstí při komunikaci s nimi, než jsme měli my....

Ze všech 15 osob https://www.ledecns.cz/.../zastupitelstvo.../informace.html nám na naše e-maily odpověděli pouze tři (p.Drápela, p.Vrba a p.Vrbka), čtvrtý při osobním setkání prohlásil, že mu denně chodí 500 mailů, ze kterých ho 490 živí a na zbytek nemá čas....

Veškeré informace publikované na "www.ledecbezcenzury.cz" jsou podloženy důkazy a nikoho neočerňují. To, že se publikují fakta, která jsou pro mnohé překvapivá, snad povede k tomu, že se konečně o problémech začne otevřeně hovořit a obyvatelé se budou ptát svých zastupitelů PROČ.

—————