Diskuse

Datum: 02.04.2015

Vložil: Iveta Vrbová

Titulek: Re: Okradli postižené

To je nesmysl! Auto nebylo naše. Měli jsme ho pronajaté. V článku to jasně uvádím. Pojištěné ho měl vlastník a ten, pokud vím, žádné dluhy nemá. Stejně jako je nemá naše společnost Háta, o.p.s.

Byl to sprostý hyenismus, hnusná krádež. Jestli na něčí objednávku, tak to určitě ne na naší!

—————

Datum: 20.04.2015

Vložil: Jindrich

Titulek: Re: Re: Okradli postižené

Tak jenom mestu dluzi pan Vrba skoro pul milionu...a k uhrade se nema

—————

Datum: 21.04.2015

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Re: Okradli postižené

Ale, pane "Jindřichu", co to má společného s krádeží auta a se společností Háta, o.p.s.?

Pan Vrba nedluží Městu půl milionu. Je rozhodnutím soudu povinen vrátit odchodné, které mu bylo vyplaceno v souladu se zákonem při skončení funkčního období starosty města. Této povinnosti si je vědom a předložil již Městu návrh na její plnění.

—————

Datum: 09.03.2015

Vložil: Milan

Titulek: Dotaz k petici

Dobrý večer,
zajímá mě kolik podpisů má v tuto chvíli Petice za odstoupení Mgr. Vaňka z funkce zastupitele.
Díky za odpověď.

—————

Datum: 09.03.2015

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Dotaz k petici

Dobrý večer,
zcela přesná čísla neznám, ale elektronická verze na webu https://www.petice24.com má 20 podpisů (8 podpisů bylo shledáno smyšlenými, a proto odstraněno). Papírová verze má cca 50 podpisů. Petice běží od 21.2. a podepisovat ji bude možno do konce dubna, pak bude předána Zastupitelstvu města.

—————

Datum: 19.02.2015

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Stránka Diskuse

Stránka Diskuse je jednou z nejnavštěvovanějších stránek webu LBC. Jen během půlky února zaznamenala 350 návštěv (koncem února 700).
Lidi sem vždy nakouknou, zda je něco nového, prostě je zajímají názory druhých. Tak se ptejte a diskutujte. Je snad na co a o čem! Námětů předkládáme spousty (90 článků za 5 měsíců) a dalších informací máme pro vás ještě plné kapsy!

—————

Datum: 28.01.2015

Vložil: Ondřej

Titulek: stránky + dokument

Dobrý den,

chtěl bych si přečíst ten třístránkový elaborát, co vyplodil zas_tupitel Vaněk, a spoluobčan Doležal mladši, jak jste psali na webu Ledecbezcenzury.cz, jestli je možné mi to emailem zaslat? Sice jste ho nechtěli uveřejnit, ale jako občan mám právo na informace z druhe strany, ať vim ještě víc, že jsem se rozhodnul správně jim hlas nedat. Z pracovních důvodů jsem neměl čas se zúčastnit sezeni zastupitelstva.

Diky moc, zdraví a novému vedení města drži palce Ondra.

—————

Datum: 28.01.2015

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: stránky + dokument

Dobrý den, Ondro,

nemáme už požadovaný dokument k dispozici. Jeho autorem byl pouze zas_tupitel Vaněk, Doležal ml. pak už jen požadoval jeho přečtení.
Měl jsem možnost si ten výplodek přečíst na zastupitelstvu, dokonce jsem měl možnost si ho i ze zastupitelstva odnést domů, ale co bych s takovou špínou doma dělal?! Budete se muset obrátit přímo na radnici, nebo požádat některého ze zastupitelů, zda Vám dokument poskytne nebo alespoň umožní do něho nahlédnout.

Náš web LedečBezCenzury nejsou městské stránky, či stránky vedení města. Naopak. Vznikl loni před komunálními volbami jako protipól tehdy špatně vedených a tendenčně zaměřených oficiálních stránek města. Přispěli jsme tak, alespoň si to tak trochu neskromně myslím, k lepší informovanosti veřejnosti a tím i k výsledku voleb.
Po volbách pokračujeme dál, neboť toho máme ještě dost v zásobě, o čem by se měla veřejnost dozvědět.

Například jak to dopadne s cyklostezkou a dotací.

—————

Datum: 10.10.2014

Vložil: xxx

Titulek: Volby

Doslechl jsem se, že ve volební komisi zasedá i SIMONA CHLÁDOVÁ. Mám nepříjemný pocit, že se v tomto případě jedná o TĚŽKÝ střet zájmů, když na nás její otec zírá z kandidátky za ČSSD.

—————

Datum: 10.10.2014

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Volby

Dobrý večer,

pokud je Simoně 18 let, nebyla zbavena způsobilosti k právním úkonům a není sama na kandidátní listině, tak může být členkou volební komise.
Bližší informace naleznete na tomto odkazu: https://www.mvcr.cz/clanek/stanoviska-k-volbam-obce-clenstvi-v-okrskove-volebni-komisi-ve-volbach-do-zastupitelstev-obci.aspx

—————