Diskuse

Datum: 25.10.2017

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Volby s dopomocí

Jenže tenhle příběh byl pravdivý a skutečně se minulý týden stal. A nebyl o tobě. Jen jsem v něm zaměnil jména a pohlaví. :-)
Nicméně jsem rád, že si se ozval. Málem jsem už na tebe zapomněl.

—————

Datum: 03.11.2017

Vložil: Rašovec

Titulek: O porušení pravomoci

A kdo asi porušil svojí pravomoc, když v červnu 2014 nechal navozit bez povolení na uzavřenou skládku Rašovec 7500 t sajrajtu (stavebního odpadu z dálnice D1)? A kdo to kryl a ututlal?

—————

Datum: 03.11.2017

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: O porušení pravomoci

O Rašovci věděla Policie, Státní zastupitelství, úřady, zastupitelé, lidi, myslím, že i novináři. Tak to asi překročení pravomoci nebylo!? I když ČIŽP a stavební úřad nějaká porušení shledali a řešili. Nějaké pokuty taky padly. Nějaké se i zaplatily. Akorát je neplatili viníci!! Voliči jim to však spočítali.
Kocourkov hadr!!

—————

Datum: 02.09.2017

Vložil: Milan

Titulek: Slavku koukej mazat na houby

Ahoj Slavku, vcera v tom lijaku jsem byl na houbach na mistech, kam chodim ty i ja od malicka, rostou hrozne moc. Jinak tvuj web je super. Zdravį M.M. Ledec nad Sazavou

—————

Datum: 03.09.2017

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Slavku, koukej mazat na houby

Ahoj Milane,

já tam byl taky, ale až odpoledne, po dešti. Během hodinky jsem nasbíral plný košík: 35 hřibů, křemeňáčka, kozáky, podhříbky, ryzce, klouzky, růžovky, holubinky. No nádhera! Na "tvoje" Leštinsko jsem ale nezavítal, jen jsem se motal po kraji lesa a ve Špici.
A to tam byl po ránu ještě jeden Milan, můj synovec, co taky hrával za Leštinu fotbal, a přinesl domů do Štěpánova dvě tašky hub!
Já jsem měl těch šest kilo v košíku co donést domů. Jak vím, že jich bylo šest kilo? Stoupnu na váhu, zvážím se, pak uchopím košík s houbami a k mému metráku přibude šest kilo! To bys ty nevytlačil, Milane. :-) Zdraví jinak "zdravý" Slávek

—————

Datum: 14.09.2017

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: V našem lese je přeMilanováno

To není překlep, sice přemilováno by asi znělo lépe, však jsem hned na kraji lesa potkal dneska švagrovou se sousedkou Andulou, ale na trojku jsem si netroufal. :-)
Zato ti Milani se nám v lese nějak přemnožili, jako kanci na Zlínsku. Prokazatelně se tu toulají minimálně tři: M.M., M.P. a M.D. V hloubi lesa jsem totiž dneska narazil na dalšího Leštiňáka Milana, co kdysi taky hrával fotbal a ve svoji Octavii, co draho koupil, přijel až na místo do hloubi lesa. Stihl jsem mu tam vysbírat všechny ryzce a přinesl jich domů vrchovatý košík. To se mi dosud nikdy nepodařilo! Pořád ještě rostou.

—————

Datum: 21.08.2017

Vložil: Pavel

Titulek: Výsledky Ledče

Krásný dobrý den,
dovoluji si sdělit, na základě článku k vikendovému fotbalu, že Ledeč neplichtila. :-) My jsme bohužel ani nehráli, neboť soupeř pro poruchu autobusu nedorazil a bude se patrně hrát jindy. Rozhodne o tom ve čtvrtek STK. Z jakého důvodu to rozhodčí označili jako remízu, bohužel nevím. :-)

Srdečně zdraví Váš pravidelný čtenář Pavel Storož - sekretář a místopředseda FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

—————

Datum: 21.08.2017

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Výsledky Ledče

Děkuji za informaci.
Bylo mi podezřelé, že na stránkách krajského fotbalového svazu jsou uvedeny sestavy obou týmů bez střídání, ŽK a taky bez diváků!. Několikrát jsem to během večera kontroloval, ale je to tam tak uvedeno dosud. Váš e-mail jsem s dovolením použil pro opravu moji zprávy a zveřejnil ho na webu LBC. Pokud byste byl proti, dejte vědět a já Vaše jméno odstraním.
Přeji Vám, ať to u STK dobře dopadne. :-)
FK Kovofiniš fandím a přeji, ať se daří šplhat tabulkou na čelní místa, kam bezesporu patří. Tedy až na ty ŽK. :-)

—————

Datum: 21.08.2017

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: Výsledky Ledče

Děkujeme za přízeň! No a ty žluté karty ... Berme to jako důsledek naší chuti rvát se o vítězství vždy a všude! :-)

—————

Datum: 27.08.2017

Vložil: Stanislav Vrba

Titulek: Re: Re: Re: Výsledky Ledče

Náhradní termín pro zápas s FK Jaroměřice n. R. byl stanoven na svátek sv. Václava ve čtvrtek 28.9.2017 od 15:30 hodin. Bude se hrát v Ledči n. S.

—————