Víkendový fotbal

22.09.2018 11:34

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 8. kole krajského přeboru vyhrál souboj o druhé místo v tabulce v neděli 23.09.2018 od 15:30 hodin venku na hřišti v Pelhřimově 3:2. Na ŽK zápas skončil poměrem 8:4 "pro" Ledeč, navíc v 85. minutě byl vyloučen Jakub Gramer. Ledeč vedla 3:1 od 33. minuty I. poločasu. Musel to být boj! Vedoucí Okříšky prohrály ve Speřicích 0:1, tak se Ledeč dotáhla jeden bod na vedoucí tým a Pelhřimov o 1 bod přeskočila. Bodů má Ledeč 15 při skore 17:12.

V příštím kole hraje FK Kovofiniš v neděli 30.09.2018 od 15:30 hodin doma s celkem TJ Dálnice Speřice, který má 13 bodů a patří mu 6. místo tabulky krajského přeboru.

23.09.2018 16:00

Krajský přebor mužů

Pelhřimov, 200  diváků Rozhodčí: Petrlík - Hanzl, Havlík, delegát Šimák

FK Pelhřimov  2:3  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 1:3 )

Střelci: 48. Vlk, 59. Benda - 5. Toula, 10. Marek, 33. Trpišovský

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. v 8. kole I.A třídy v sobotu 22.09.2018 od 15:30 hodin vyhrála venku na hřišti soupeře s celkem AFC Humpolec "B" 2:0. Na ŽK zápas skončil poměrem 4:1 "pro" Leštinu. Díky vítězství se Leština vyhoupla na 3. místo tabulky I.A třídy. Na vedoucí Bedřichov ztrácí dál 3 body, na druhý Herálec pouze bod.

V příštím kole se TJ Leština utká na svém hřišti v neděli 30.09.2018 od 14:30 s celkem SK Telč.

22.09.2018 15:30

I.A třída mužů

Humpolec, 85 diváků Rozhodčí: Burza - Doskočil, Nechvátal - delgát Hrkal

AFC Humpolec "B" 0:2  TJ Leština

( 0:1 )

Střelci: 15. a 69. Mišovic

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Divizní Štěpánovák Martin Pleva si v 38. minutě řekl pokynem levé ruky o kolmou přihrávku hráči č. 6 Jakubu Henkovi, naběhl do pokutového území MSK Břeclav mezi dva obránce, kde ho Jakub Fiala s č.14 poslal zezadu k zemi, za což obdržel ŽK a Slovan H.Brod kopal pokutový kop, který proměnil přízemní střelou do protipohybu brankáře přesně k jeho pravé tyči hráč č. 9 Daniel Fikar. Tři minuty nato domácí kapitán Pavel Simandl vyrovnal. V 87. minutě Martin obdržel ŽK za útočný faul, půl minuty poté se netrefil ve vyložené šanci do branky soupeře a o minutu později byl takticky střídán. Slovan si z Břeclavi odváží cenný bod za remízu 1:1, ke které Martin opět přispěl výraznou měrou. -sv-