Víkendový fotbal

19.08.2018 00:19

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 3. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 19.08.2018 od 16:30 hodin doma 2:0 s celkem se snad nejdelším názvem na světě: Tělovýchovná jednota Nová Ves u Nového Města na Moravě, zapsaný spolek. :-) Na ŽK zápas skončil 5:3. V 86. minutě obdržel domácí Toula ČK.

Při pohledu na sestavu rozhodčích mě napadlo, že když je delegát dobrovolný, tak by ho mohl dělat třeba Slepička. Ten je taky Zdeněk. :-)

V příštím kole zavítá FK KOVOFINIŠ v sobotu 25.8. v 16:30 na hřiště do Náměště nad Oslavou, kde se utká s nováčkem krajského přeboru FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice.

Co řekli trenéři před zápasem:

Zdeněk Jungvirt, trenér Ledče: Nová Ves pro nás trochu tradiční soupeř. Její hráči jsou velmi silní v osobních soubojích, houževnatý tým, který hraje do poslední minuty. Abychom uspěli, tak musíme hrát stejně.
Radek Šikola, trenér Nové Vsi: Jedeme na půdu výborného soupeře, navíc po nezdařeném prvním zápase na domácím hřišti. Budeme se snažit podat co nejlepší výkon, rádi bychom si odvezli domů nějaký ten bodík.
Předpokládané absence: žádné.

19.08.2018 16:30

Krajský přebor mužů

Ledeč n.S.,  180 diváků Rozhodčí: Novák - Pojezný, Fabeš, delegát Dobrovolný Zdeněk

FK Kovofiniš Ledeč  2:0  TJ Nová Ves

( 1:0 )

Střelci: 3. Havlík (vl.), 79. Gramer F,

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. v 3. kole I.A třídy vyhrála v neděli 19.08.2018 od 16:30 hodin doma s nováčkem soutěže TJ Sokol Štoky 4:3. Na ŽK skončil zápas 3:2. V příštím kole Leština zavítá v neděli 26.8.2018 v 16:30 hodin na hřiště do Kostelce.

I.A třída mužů

Leština,  150 diváků Rozhodčí: Šrámek - Nápravník, Kříž

TJ Leština  4:3  TJ Sokol Štoky

( 0:2 )

Střelci: 56. Prchal, 60. Piskač, 61. Mišovic, 70. Forejt - 35. Burjetka (vl.), 36. a 49. Buben

-------------------------------------------------------------------------------------------------

LEŠTINA – ŠTOKY 4:3
Domácí měli v prvních dvaceti minutách optickou převahu, ale dvě šance Štrosa zůstaly nevyužité. Pak ale přišly hrubé chyby domácích, kteří darovali hostům dvě branky. Nejprve si dal Burjetka vlastňáka. Pak přišla jeho hrubá chyba, kdy se nechal přehlavičkovat a Buben mohl navýšit vedení. Pak přišla bouřka v kabině. Sice hned po dvou minutách Buben využil špatný výkop a brankář domácích si ve finále balon srazil do vlastní branky. Jenže Leština se nevzdala a nováčka zaskočila, když během pěti minut srovnala. Prchal dostal dlouhý balon a namířil si to středem sám k bráně a prostřelil brankáře. Pak Mišovic zpracoval balon položil si brankáře, ale on mu balon vyškrábl. Vyhodil k bekovi a ten našel Piskače na penaltě a zakončil. Poté Mišovic hlavičkoval dlouhý výkop od brankáře do sítě. Vítěznou branku pak parádně trefil bočními nůžkami Forejt.
Góly: 56. Prchal, 60. Piskač, 61. Mišovic, 70. Forejt – 35. Burjetka, 39. a 47. Buben. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Leština: Březina – Aubrecht, Proněk, Pajer, Burjetka – Forejt, Prchal, Piskač, Bárta (88. Krajíček) – Jelínek (46. Mišovic), Štros (74. Čáslavský). Štoky: Hanáček – Gleixner, Starý (64. Havel), J. Dáňa (61. Koníř), Kubát – Šprla, A. Dáňa, Bošacký (72. Miksa), Buben – Žila, Lóži.