Remíza na úvod

03.04.2017 09:41

V neděli začala jarní sezóna krajského přeboru v kopané. Ledečský FK Kovofiniš na úvod remizoval ve Velkém Meziříčí. Článek přinesl dnešní Havlíčkobrodský deník zde. -sv-

V. MEZIŘÍČÍ B – LEDEČ N. S. 1:1

Za krásného počasí bylo na obou soupeřích znát, že jde o jejich první mistrovské utkání. K vidění byl spíše boj, mírnou převahu ale měli domácí, kteří šli ve 27. minutě do vedení. Gólmanovi Bezděkovi vypadl balon a Liška jej dorazil do prázdné branky. Jenže hráči rezervy Velkého Meziříčí polevili v koncentraci a Jakub Gramer je za to potrestal vyrovnávající brankou.  Po změně stran začala lépe Ledeč, která měla prvních dvacet minut herní převahu. Skórovat však mohli domácí, když centr Čermáka v 68. minutě Bradáč v jasné příležitosti nedokázal zakončit. Rozhodnout mohl Krčál, ale jeho hlavička dvě minuty před koncem skončila nad Bezděkovou svatyní. Oba soupeři se tak rozešli spravedlivou remízou.

Góly: 27. Liška – 34. J. Gramer. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 4:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. V. Meziříčí B: P. Čermák – Halámek, Kriegsmann, Polák (46. Pokorný), Nevoral (63. Beran) – J. Čermák, Caha, Krčál, Liška, Malec – Bradáč (81. Pech). Ledeč n. S.: Bezděk – Prchal, F. Gramer, Nepovím (32. Machala), J. Gramer, Turek (86. Bezděk), Trpišovský, Toula, J. Pešek, P. Pešek (74. Vladyka), Petřík. Nejlepší hráči: Caha, Liška – P. Pešek.