Poslední kolo krajských soutěží

18.06.2017 08:46

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v posledním 26. kole krajského přeboru v sobotu od 16:30 hodin na hřišti soupeře prohrál 1:2 s celkem FC Chotěboř. Na ŽK však zvítězil 3:2 a od 77. minuty hrál bez vyloučeného Prchala. V tabulce krajského přeboru patří za zisk 48 bodů a skóre 57:31 Ledči 4. místo. Vítězem krajského přeboru se stal TATRAN Ždírec nad Doubravou. Sestupují Žirovnice a Jemnicko. Do divize postupuje také SLOVAN Havlíčkův Brod a do krajského přeboru Košetice, Speřice a Kouty. Ne ty naše, ale z Třebíčska.

Nejlepší střelci: 17 Pešek Jan, 10 Trpišovský, 8 Gramer Jakub, 8 Nepovím (5 pen.)

Hattricky: 2x Pešek Jan, 2x Trpišovský

Nejvíc ŽK: 13 Pešek Petr, 11 Nepovím, 7 Toula, 6 Machala, Gramer J., Pešek Jan,

Bez ŽK: Bezděk T. (21 zápasů), Turek (19 zápasů), Žemlička, Stáníček, Bezděk S.

Celkem ŽK: 79 !!! To je 3 na zápas. Podělilo se o ně 15 hráčů a 1 brankář.

Celkem ČK: 3 (Pešek Petr, Petřík, Prchal)

Odehrané zápasy: 26 - Machala, 25 - Nepovím, Petřík, Pešek P., 24 - Gramer J.

Střídající žolík: 14x Kuja + 4x celý zápas

Do hry zasáhlo: 21 hráčů

Nejčastější výsledek: 3x 0:0, 3x 2:0, 2x 6:1, 5:1, 1:2, 1:1

Výhra-remíza-prohra: 14 - 6 - 6

zdroj: fotbal.cz - bez záruky

------------------------------------------------------------------------------------------------

17.6.2017 16:30

Krajský přebor mužů

Chotěboř, 90 diváků Rozhodčí: Svoboda - Kučírek, Beneš

FC Chotěboř  2:1   FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 0:1 )

Střelci: 64. Moravec, 74. Somerauer - 16. Pešek J.

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. v 26. kole I.A třídy vyhrála v neděli od 16:30 hodin na svém hříště nad 14. celkem tabulky SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 4:2. Zápas se odehrál bez ŽK. Bez ohledu na výsledek patří Leštině 6. místo v konečné tabulce I.A třdy za zisk 43 bodů při skore 64:37 za 13 vítězství, 4 remízy a 9 proher.

Nejlepší střelci: 14 Štros (1 pen.), 14 Mišovic (3 pen.), 10 Forejt, 5 Piskač (1 pen.)

Hattrick: 1x Štros

Nejvíc ŽK: 15 Štros, 10 Pajer, 6 Mišovic a Pleva, 5 Piskač, 4 Prchal, Bárta, Čáslavský

Bez ŽK:  Novotný, Aubrecht T., Aubrecht L.

Celkem ŽK: 64 !!! To je 2,5 na zápas. Podělilo se o ně 14 hráčů.

Celkem ČK: 2 (Čáslavský, Proněk)

Odehrané zápasy: 26 - Aubrecht T., Forejt, Štros, Piskač, 25 - Karel, Prchal

Do hry zasáhlo: 24 hráčů

Zajímavé výsledky: 7:0, 6:0, 2x 5:0, 4:0, 5:1, 4:1, 5:2, 4:3, ale taky 1:5, 1:4 a 0:3

18.6.2017 16:30

I.A skupina A - muži

Leština u Světlé, 73 diváků Rozhodčí: Rosický - Porupka, Pavlas

TJ Leština, z.s.   4:2   SK Luka n.J., z.s.

( 1:1 )

Střelci: 31. Mišovic (pen.), 50. a 61. Štros, 76. Mišovic - 27. a 71. Toman

Leština - Luka n.J. 4:2
Prvních dvacet minut byli lepší domácí fotbalisté, ale branky se nedočkali, když velkou šanci zahodil Císař. A tak se trestalo na druhé straně, kdy skóre otevřel Toman. Ovšem do poločasu z penalty po faulu na Štrose srovnal Mišovic. Po změně stran se dvakrát trefil Štros. Luka dokázala snížit Tomanem na 4:2. Pak ještě Novotný chytil hostům penaltu. „Soupeř nepřijel odevzdaný, chtěl hrát fotbal. Na některých hráčích byla vidět únava, ale nakonec to zvládli,“ řekl domácí kouč David Hospodka.
Góly: 34. (PK) a 76. Jakub Mišovic, 50. a 61. Štros – 27. a 71. Toman. Rozhodčí: Rosický. Bez karet. Diváci: 73. Poločas: 1:1. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Proněk, Prchal, Pajer – Forejt, Piskač, Pleva (55. Bárta), Císař (67. Bránik) – Štros (87. Jan Mišovic), Jakub Mišovic.

zdroj: Havlíčkobrodský deník zde  -sv-