Ledeč - Okříšky 5:1

18.09.2016 18:31

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou porazil v 7. kole krajského přeboru na svém hřišti SK Huthamaki Okříšky, z.s. 5:1 a v tabulce se posunul na 6. místo. V příštím 8.kole zavítá Ledeč do Žirovnice, která je zatím v tabulce na 8. místě.

-------------------------------------------------------------------------------------------

18.9.2016 15:30

Krajský přebor mužů

Ledeč nad Sázavou, 190 diváků Rozhodčí: Porupka, Rosický, Krondrát, Hrkal

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou   5:1  SK Huhtamaki Okříšky, z.s.

(0:0)

Střelci: 52. Nepovím (pen.), 60. Pešek Jan, 65. Trpišovský, 72. Korel, 80. Voplakal - 82. Bastl

LEDEČ N. S. – OKŘÍŠKY 5:1

V prvním poločase domácí tlačili na zadní vrátka Okříšek, ale marně. Velkou šanci spálil Trpišovský, na druhé straně se ještě do poločasu vyznamenal Bezděk. „Věděli jsme, že soupeř hraje hodně ze zabezpečené obrany a zápas rozhodně první gól," řekl ledečský trenér Zdeněk Jungvirt. Po přestávce gólman Ferdan fauloval Jana Peška a Nepovím z pokutového kopu poslal Ledeč do vedení. Hosté museli otevřít hru a na to Ledeč čekala. Do 80. minuty přidala další čtyři góly, hostující Bastl výsledek už pouze korigoval.
Góly: 52. Nepovím, 60. J. Pešek, 65. Trpišovský, 72. Korel, 80. Voplakal – 82. Bastl. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 1:1. Diváci: 190. Poločas: 0:0. Ledeč n.S.: Bezděk – F. Gramer, Nepovím, J. Gramer, Turek (77. Kuja) – Trpišovský (74. Voplakal), Korel, J. Pešek (81. Staníček), P. Pešek – Petřík, Machala. Okříšky: Ferdan – Tekal, Voda (7. Binka), Dočekal, Dubský – Dočkal, Jůza (72. Rampír), Bastl, R. Ryšavý – Z. Ryšavý, Tůma (79. Mašek). Nejlepší hráči: Jan Pešek, Nepovím, Bezděk.

zdroj:  Havlíčkobrodský deník  a fotbal.cz

Žlutící se TJ Leština z.s. remizovala v 7. kole I.A třídy na hřišti TJ Dálnice Speřice 1:1 a v tabulce I.A třídy klesla na 3.místo. V příštím kole hostí Leština tým TJ Slavoj Pacov. V zápase ve Speřicích obdržela Leština 5 žlutých karet, jmenovitě Čáslavský, Karel, Pajer, Štros a Bárta. Z minulých kol mají ŽK též Štros (celkem 4), Piskač (3), Pleva (3), Prchal (2), Forejt (2), Poul, Staněk a Pajer po 1. Celkem 21, tj. průměr 3 ŽK na zápas, pouze v 2. kole proti H.Brodu B neobdrželi žádnou. To není zrovna "slušná" bilance! ŽK mají víc jak vstřelených gólů! Po 7. kolech má 11 hráčů z týmu ŽK. Z níže uvedené sestavy se nežlutí pouze brankář Novotný, Čejka a oba Aubrechtové.

Vzpomínám si, že jsem za svoji 17-ti letou karieru v Leštině obdržel 1 ŽK, a to ještě omylem za spoluhráče, který fauloval. :-)

I.A skupina A - muži

Speřice, 200 diváků Rozhodčí: Novotný, Fryč, Pojezný, Vaněk (naštěstí Luboš)

TJ Dálnice Speřice   1:1  TJ Leština, z.s.

(1:1)

Střelci: 11. Holenda Jiří - 10. Forejt Miroslav

zdoj: fotbal.cz

SPEŘICE – LEŠTINA 1:1

V prvém poločase se hrálo za mírné převahy domácího týmu, ale jako první udeřili hosté. Po chybě obrany se v 10. minutě parádně trefil Forejt. Speřice ale odpověděly hned vzápětí, přesnou střelou srovnal Jiří Holenda ml. Další tutovky, které si domácí do poločasu vytvořili, už zůstaly neproměněné. Po změně stran tempo utkání upadlo, střelci přesnou mušku nenalezli, takže se body dělily.
Góly: 11. Jiří Holenda ml. – 10. Forejt. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:5. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Čáslavský, Forejt, Prchal, Karel, Štros (86. Čejka), Piskač, Pajer, L. Aubrecht, Bárta (83. Staněk).

zdroj: Havlíčkobrodský deník