Jak si vedli

17.06.2018 12:52

Fotbalová sezona 2017/2018 je u konce. Jak si v ní vedli ledečtí a leštinští fotbalisté. Ze statistik Krajského fotbalového svazu jsem pro vás sestavil následující tabulky. Jediný, kdo ze sledovaných hráčů odehrál všechna utkání do poslední minuty, byl leštinský Miroslav Forejt, třetí toho jména. S dvěma staršími, tátou a dědou, jsem kdysi hrával.

Krajský přebor Vysočina

4. FK KOVOFINIŠ Ledeč nad Sázavou    43 bodů   skore 61:41    54 ŽK   1 ČK

26 zápasů = 13x vítězství   4x remíza   9x porážka

pořadí  jméno a příjmení hráče       góly      ŽK       ČK        zápasy        čas na hřišti

2.        Jan Pešek                            16      13         0           24           1893 minut

16.      Martin Trpišovský                 10        1          0           26           2009 minut

37.      Martin Nepovím                     6        9          0           25           2066 minut

43.      Martin Turek                          6        3          0           22

46.      Martin Toula                          5         6          0          22

55.      Jakub Gramer                       4         3          1           23          2060 minut

67.      Tomáš Žemlička                    3         0          0           14

80.      Lukáš Kalivoda                      3         2          0            9

115.    Filip Gramer                          2         4          0           22

138.    Ondřej Martínek                    1          0          0            8

141.    Ondřej Machala                     1          0          0            1

142.    Jiří Petřík                              1          1          0           12

169.    Lukáš Vodička                       1          1          0           21

202.    Daniel Prchal                         0          1          0            6

279.    Jaroslav Karel                        0          2          0           24        1978 minut

358.    Petr Pešek                             0          7          0           20

365.    Roman Kuja                           0          1          0           11

----------------------------------------------------------------------------------------------

C E L K E M                           59        54          1            26       26x90 = 2340

Rozdíl mezi součtem gólů a skore je daný vlastními brankami (Přibyslav a Košetice).

zdroj: fotbal.cz

I.A třída kraje Vysočina

4. Tělovýchovná jednota Leština   46 bodů   skore 64:47     69 ŽK   4 ČK

26 zápasů = 13x vítězství   7x remíza   6x porážka

pořadí  jméno a příjmení hráče       góly      ŽK       ČK       zápasy       čas na hřišti

5.        Jakub Mišovic                      15       7           1         20

14.      Josef Štros                          12       14         1         24

17.      Roman Piskač                      10       1           0         22

39.      Pavel Čuřík                            6       10         1         20

41.      Ladislav Bárta                        6       7          0          26          2110 minut

43.      Miroslav Forejt                       5       1          0          26          2340 minut

62.      Milan Bránik                          4        1          0          10

72.      Martin Pleva                          3        6          1          17

104.     Jan Pajer                              2        6          0          21

134.    Tomáš Aubrecht                     1        1          0          19

248.     Jan Proněk                            0        3          0          22

270.     Lukáš Prchal                          0        8          0          25         2106 minut

333.     Michal Čáslavský                    0        2          0          12

346.     Lukáš Burjetka                      0         2         0          10

398.    Martin Jelínek                         0         0         0          11

C E L K E M                            64       69         4           26       26x90 = 2340

zdroj: fotbal.cz                                                                                -sv-