9. kolo krajských soutěží

01.10.2017 03:07

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 9. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 1.10.2017 od 15:00 hodin na svém hřišti nad celkem FC Chotěboř 5:2. Na ŽK skončil zápas 1:3. Kapitán týmu FK Kovofiniš, stoper Martin Nepovím zaznamenal hattrick! FK Kovofiniš patří 6. příčka v tabulce. V příštím kole zavítá FK Kovofiniš v neděli 8.10.2017 od 15:00 hodin na hřiště FK Přibyslav.

------------------------------------------------------------------------------------------------

1.10.2017 15:00

Krajský přebor mužů

Ledeč n.S., 200  diváků Rozhodčí: Muller - Škorpík, Dvořák

FK Kovofiniš Ledeč n.S.  5:2  FC Chotěboř

( 3:0 )

Střelci: 17. Petřík, 24., 39. a 54. Nepovím (2x pen.), 86. Toula - 58. Bělovský, 67. Hanousek

zdroj: fotbal.cz

LEDEČ N. S. – CHOTĚBOŘ 5:2
Zápas rozhodlo prvních třicet minut, kdy se domácí dostali do tříbrankového vedení, a bylo téměř po zápase. Nejprve se v 17. minutě po rohovém kopu prosadil Petřík a pak dvě penalty po dvou faulech proměnil Nepovím. Ten poté po změně stran ještě zkompletoval hattrick. Ovšem domácí pak měli hluchou dvacetiminutovku, kdy dovolili soupeři snížit na 4:2. To ovšem ze strany Chotěboře bylo vše. Naopak Ledeč ještě přidala jeden zásah, kdy se trefil v 86. minutě Toula.
Góly: 17. Petřík, 24. (PK), 39. (PK) a 54. Nepovím, 86. Toula – 58. Bělovský, 67. Hanousek. Rozhodčí: Müller. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Ledeč n. S.: T. Bezděk – F. Gramer, Kalivoda, Nepovím, Karel – J. Gramer, Turek, J. Pešek (78. Kuja), Petřík (75. Vodička) – Trpišovský (85. Toula), P. Pešek. Chotěboř: Dobrovolný – Moravec, R. Odvářka, Keller, Jan Hlaváček – Bělovský (81. F. Janda), M. Somerauer (41. Běloušek), Koutný, Jiří Hlaváček – M. Odvářka (46. Chlad), Hanousek. Nejlepší hráči: Nepovím, J. Pešek, J. Gramer.

TJ Leština, z.s. v 9. kole I.A třídy v neděli 1.10.2017 od 15:00 hodin remizovala na svém hříšti s celkem TJ Jiskra Dobronín 3:3. Leština ještě čtvrthodiny před koncem prohrávala 0:3 a v závěru zápasu dokázala vyrovnat! Na ŽK zápas skončil 1:2. Leština zůstává na 2. místě tabulky I.A třídy. V příštím kole TJ Leština zavítá v neděli 8.10.2017 od 15:00 hodin na hřiště TJ Slavoj Třešť.

I.A skupina A - muži

Leština, 100 diváků Rozhodčí: Hanzl - Masopust, Krodráf, delegát Hrkal

TJ Leština, z.s.  3:3  TJ Jiskra Dobronín

( 0:1 )

Střelci: 75. Mišovic, 90. Piskač, 85. Pajer - 23. a 50. Horáček, 72. Svoboda

LEŠTINA – DOBRONÍN 3:3
Domácí duel nezvládli. Na soupeře z Dobronína byli připravení, ale nepohlídali si jeho brejkové situace a prohrávali 3:0. A to i přesto, že soupeřův nejnebezpečnější hráč Tomáš Sedláček odehrál jen 17 minut. Ve 23. minutě proměnil Dobronín hned první únik. Domácí se horko těžko dostávali k ohrožení branky Dobronína. „Bránili v deseti a my jsme se přes jejich val nemohli probojovat," řekl domácí kouč David Hospodka. Po změně stran mu bylo ještě hůř, protože do 72. minuty hosté využili další dva brejky a bylo to už 0:3. Jenže Leština se nevzdala a o chvilku později si Mišovic pokryl balon a poslal ho do sítě.
Za dalších deset minut Pajer doběhl balon a také se nemýlil a v nastavení srovnal Piskač, když prošel obranou a zakončil k tyči. „Počítali jsme se třema bodama, nakonec zaplať pán Bůh za jeden," dodal Hospodka.
Góly: 75. Mišovic, 85. Pajer, 92. Piskač – 23. a 50. Horáček, 72. Svoboda. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Leština: Březina – T. Aubrecht, Čáslavský, Prchal, Pajer – Forejt, Piskač, Bárta, Pleva – Štros, Mišovic.

zdroj: Havlíčkobrodský deník