8. kolo krajských soutěží

24.09.2017 09:11

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 8. kole krajského přeboru prohrál v neděli 24.9.2017 od 15:30 hodin venku na hřišti FK Bystřice n.P. 3:4. Na ŽK skončil zápas 3:2 pro Ledeč. V zápase byly dosaženy dva hattricky a v 70. minutě byl vyloučen domácí hráč Šponar. FK Kovofiniš patří po 8. kole 8. příčka tabulky. Pokud ve čtvrtek zvítězí na Jaroměřicemi, může postoupit až na 6. příčku.

V příštím kole přivítá FK Kovofiniš v neděli 1.10.2017 od 15:00 hodin na svém hřišti celek FC Chotěboř.

Ve čtvrtek 28.9.2017 od 15:30 hodin se v Ledči n.S. odehraje odložený zápas s celkem FK Jaroměřice n.R., kterému patří poslední příčka.

------------------------------------------------------------------------------------------------

24.9.2017 15:30

Krajský přebor mužů

Bystřice n.P.,  80 diváků Rozhodčí: Svoboda - Rygl, Bílek, delegát Petřivý

FK Bystřice n. Perštejnem  4:3  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 2:2 )

Střelci: 2. Sklenář, 32., 60., 73. Chocholáč - 16., 44., 71. (pen.) Pešek J.

zdroj: fotbal.cz

BYTŘICE - LEDEČ  4:3
Úvod zápasu měla lepší Bystřice, už ve druhé minutě otevřel skóre po pěkné kombinaci Radek Sklenář. Ledeč se však představila v dobrém světle a v 16. minutě vyrovnal Jan Pešek. Chocholáč vrátil domácím barvám vedení, to však minut před pauzou opět zlikvidoval Pešek. Přesně po hodině hry se znovu prosadil Choholáč, jenže domácí plán na tři body dostal vážnou trhlinu v 70. minutě. V ní byl vyloučen bystřický stoper Šponar, hosté navíc dostali výhodu pokutového kopu, z nějž završil svůj hattrick Jan Pešek. Jenže Bystřice měla Chocholáče, který už o dvě minuty později počtvrté vrátil svému týmu vedení. V hektickém závěru jej pak domácí dokázali uhájit.

Góly: 2. R. Sklenář, 32., 60. a 73. Chocholáč – 16., 44. a 71. J. Pešek (třetí z PK). Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (70. Šponar). Diváci: 80. Poločas: 2:2. Bystřice: Mrňous – M. Svoboda, Šponar, Z. Sklenář, Mezník – Blaha, Samek (46. Padrtka), Malý (90+3. Buršík), R. Sklenář – Adamec (81. Smolík), Chocholáč. Ledeč n. S.: Beránek – F. Gramer, Kalivoda, Nepovím, J. Gramer, Vodička, Turek (81. S. Bezděk), Trpišovský, J. Pešek, Toula, P. Pešek. Nejlepší hráči: Chocholáč, R. Sklenář – J. Pešek.

TJ Leština, z.s. v 8. kole I.A třídy vyhrála v neděli 24.9.2017 od 15:30 hodin venku na hříšti FK Kostelec 3:2. Na ŽK byla také "úspěšnější" 2:1. V tabulce I.A třídy se bodově dotáhla na vedoucí Světlou a patří jí dále 2. místo. V příštím kole TJ Leština přivítá v neděli 1.10.2017 od 15:00 hodin na svém hřiště celek TJ Jiskra Dobronín, kterému zatím patří 5. místo.

I.A skupina A - muži

Kostelec, 110 diváků Rozhodčí: Masopust - Nenadál, Nechvátal

FK Kostelec  2:3  TJ Leština, z.s.

( 1:2 )

Střelci: 21. Kružík, 48. Sekan - 18. Bráník, 44. Mišovic, 61. Bárta

KOSTELEC - LEŠTINA  2:3
Hosté měli v první půlce mírnou herní převahu a po nedorozumění obránce a gólmana se lacino dostali do vedení. Kostelečtí vyrovnali po krásné akci Kuržíka, ale Leština si vzala těsně před pauzou vedení zpět. Ve 44. minutě měl po nedůrazném bránění Štrose snadnou práci Mišovic. Z druhé části uplynuly jen tři minuty a bylo to 2:2.
Hlavičkující Sekan vyrovnal. Jenže další chyba v šestnáctce stála domácí bodový zisk. Po standardce se prosadil Štros. „My se pak fotbalově zvedli, ale žádnou akci nedotáhli do konce. Je to škoda, protože tentokrát jsme na tom nebyli tak špatně, byli jsme vyrovnaným soupeřem, ale dostáváme laciné branky a naopak se na ty vstřelené nadřeme. Je to jako přes kopírák,“ krčí rameny trenér Kostelce David Votava.

Góly: 21. Kružík, 48. Sekan – 18. Bránik, 44. Mišovic, 61. Bárta. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Poločas 1:2. Leština: Březina – Aubrecht, Čáslavský, Prchal, Pajer – Forejt, Piskač, Bárta, Bránik (85. Matějka) – Štros, Mišovic.