6. kolo krajských soutěží

09.09.2017 00:09

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 6. kole krajského přeboru v sobotu 9.9.2017 od 16:00 hodin vyhrál na hřišti FK Pelhřimov 2:0. Na ŽK byl "úspěšnější" exdivizní Pelhřimov 2:1. Tímto vítězstvím se FK Kovofiniš posunul na 8. místo tabulky krajského přeboru. V příštím kole přivítá FK Kovofiniš v neděli 17.9.2017 od 15:30 hodin na svém hřišti FC Velké Meziříčí B.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

9.9.2017 16:00

Krajský přebor mužů

Pelhřimov, 120 diváků Rozhodčí: Niederle - Krondrát, Škorpík

FK Pelhřimov, z.s.  0:2  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 0:0 )

Střelci: 74. Turek, 79. Trpišovský

zdroj: fotbal.cz

PELHŘIMOV - LEDEČ N.S.  0:2
Pelhřimov se trápí dál, na gól už čeká dva zápasy a opět za to zaplatil prohrou. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, domácí mohl dostat do vedení Homolka, ale po dvou standardních situacích se prosadit nedokázal. Bezbrankový stav vydržel až do koncovky zápasu. V 74. minutě ale Dvořák míč jen vyrazil, do sítě ho doklepl Turek a hosté se dostali na koně.
„Tím jsme se dostali opět do křeče. Hosté si to zkušeně pohlídali. My jsme hráli už bez pohybu a nápadu, vyloženou šanci na vyrovnání jsme si nevypracovali,“ musel konstatovat trenér Pelhřimova Martin Moravec. Ledeč navíc stihla ještě pojistku, tu po chybě domácích ve středu hřiště obstaral Trpišovský.
Góly: 74. Turek, 79. Trpišovský. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Pelhřimov: Dvořák – Sládok, Chadim, Pícha, Vlk – Obranec, D. Poul, Horký, Homolka – Faltýnek, Bartoň. Ledeč: T. Bezděk – Prchal, F. Gramer, Nepovím, J. Gramer – Turek, Trpišovský, Toula, J. Pešek – Petřík, P. Pešek. Nejlepší hráči: Pešek, Nepovím, Turek.

JAK TO VIDĚLI TRENÉŘI DEN PŘED ZÁPASEM?

Martin Moravec (trenér Pelhřimova): Navazujeme na utkání v Humpolci, které se nám hrubě nepovedlo. Věřím, že se toho hodně změní, že zabereme a zvítězíme. O Ledči víme, že má šikovné hráče vepředu, tvůrce hry Nepovím je v Pelhřimově dobře známý. Musíme se ale hlavně soustředit sami na sebe, máme co zlepšovat.
Martin Turek (asistent trenéra Ledče n. S.): Pojedeme tam hrát náš fotbal, ale určitě tomu přizpůsobíme i taktiku, protože Pelhřimov je kvalitní exdivizní tým. Chceme si odvést nějaký bod.
Předpokládané absence – Pelhřimov: V. Poul (dovolená). Ledeč n. S.: Kalivoda (zranění).

TJ Leština, z.s. v 6. kole I.A třídy v sobotu 9.9.2017 od 16:00 hodin prohrála venku na hříšti FC Slavoj Žirovnice 1:2. V počtu obdržených ŽK díky Štrosovi a Pajerovi vyhrála 2:1. V příštím kole TJ Leština přivítá v neděli 17.9.2017 od 15:30 hodin na svém hřišti celek TJ Sokol Havlíčkova Borová.

I.A skupina A - muži

Žirovnice, 100 diváků Rozhodčí: Soukupová - Beneš, Bílek, delegát Švarc

FC Slavoj Žirovnice  2:1  TJ Leština, z.s.

(1:1)

Střelci: 40. Vilímek, 50. Houška - 15. Mišovic

ŽIROVNICE - LEŠTINA  2:1
Ve vyrovnaném prvním poločase se ujali vedení hosté. V 15. minutě přešel Mišovic přes několik protihráčů a akci vyšperkoval přesnou střelou na zadní tyč. Domácí srovnali chvíli před přestávkou. Ve druhém poločase se obě strany herně trápily. Přesto domácí vybojovali všechny body, které jim zajistil T. Houška.
Góly: 40. Vilímek, 55. T. Houška – 15. Mišovic. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Leština: Novotný – Aubrecht, Proněk, Čáslavský, Forejt, Prchal, Štros, Piskač, Mišovic, Bárta (61. Pajer), Pleva.