4. kolo krajských soutěží

27.08.2017 01:44

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. ve 4. kole krajského přeboru v neděli 27.8.2017 od 16:30 hodin vyhrál na hřišti TJ Sokol Košetice 4:1. Na ŽK skončil zápas remízou 3:3. Díky prvnímu vítězství se FK Kovofiniš posunul na 11. místo v tabulce s tím, že má o jeden zápas měně. V příštím kole přivítá FK Kovofiniš na svém hřišti v neděli 3.9.2017 od 16:00 hodin celek SK Huhtamaki Okříšky.

Náhradní termín pro zápas s FK Jaroměřice n. R. byl stanoven na svátek sv. Václava ve čtvrtek 28.9.2017 od 15:30 hodin. Bude se hrát v Ledči n. S.

------------------------------------------------------------------------------------------------

27.8.2017 16:30

Krajský přebor mužů

Košetice, 250 diváků Rozhodčí: Dvořák - Fridrichovský, delegát Petřivý

TJ Sokol Košetice  1:4  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 0:1 )

Střelci: 75. Skořepa - 42. Nepovím, 50. a 61. Pešek J., 90. Turek

zdroj: fotbal.cz

KOŠETICE - LEDEČ N.S.  1:4
Do zápasu vstoupili lépe domácí, hned ve 4. minutě měl gólovku po centru Starého Kubů, ale jeho hlavičku vyrazil Beránek. Po deseti minutách převzali iniciativu hosté, což jim vydrželo až do konce poločasu. Do vedení je dostal ve 41. minutě z trestného kopu Nepovím. Košetice mohly vzápětí srovnat, střelu Sovky hosté vykopávali za už překonaným Beránkem.
Druhý poločas začal šancí Starého, jenže z úhlu brankáře neprostřelil. Na druhé straně unikl J. Pešek, postupně přešel přes tři protihráče a přidal druhý gól Ledče. Od těch chvil hosté kontrolovali hru, spoléhali už jen na brejky. Do listiny střelců se v 61. minutě zapsal opět J. Pešek, když do sítě dorazil centr z pravé strany. Pak se dočkali i domácí. Trestný kop Kubů vytáhl Beránek na tyč, na dorážku Skořepy už byl krátký. Košetice se snažily o tlak, nakopávaly míče do šestnáctky, ale další snížení už nepřišlo. Naopak hosté se v závěru vydali do brejku a do prázdné branky vsítil jejich čtvrtý gól Turek.
Góly: 75. Skořepa – 42. Nepovím, 50. a 61. J. Pešek, 90. Turek. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:1(3:3). Diváci: 200 (250). Poločas: 0:1. Košetice: Jíša – Suk, A. Vejsada, Hanousek, Sovka – Starý, T. Vejsada, Bartoška, Vlk – Kubů (75. Skořepa), Paťha. Ledeč n. S.: Beránek – Prchal (89. F. Gramer), Nepovím (K), J. Gramer (83. Karel), Turek - Trpišovský, P. Pešek, J.  Pešek (71. Vodička), Toula - Petřík, Machala. Nejlepší hráči: T. Vejsada – Pešek Jan, Toula.

Zdroj: Havlíčkobrodský deník    Odchylky od stránek fotbal.cz označil -sv-

TJ Leština, z.s. ve 4. kole I.A třídy v neděli 27.8.2017 od 16:30 hodin vyhrála na hříšti TJ Slavoj Pacov 0:1. Na ŹK skončil zápas 4:1 pro domácí, kterým rozhodčí vyloučil v 77. minutě Dvořáka. Tímto vítězstvím se Leština dostala díky lepšímu skore na 1. místo tabulky před Světlou! V příštím kole přivítá doma na svém hřišti v neděli 3.9.2017 od 16:00 hodin celek TJ Slovan Kamenice n.L.

V tomto kole padl rekordní výsledek v zápase Bedřichov - Mírovka 9:1 před 30 diváky, když Kolman a Lacina zaznamenali hattrick.

I.A skupina A - muži

Pacov, 98 diváků Rozhodčí: Novák - Hána, delegát Švarc

TJ Slavoj Pacov  0:1   TJ  Leština, z.s.

( 0:0 )

Střelci: 46. Štros

PACOV - LEŠTINA 0:1
Zápas svou kvalitou nevybočil ze šedi průměru, přesto šancí měly obě strany dostatek.
Hned v úvodu se mohli radovat domácí, když sám na brankáře postupoval L. Rybčák, ale nastřelil ho. Z protiútoku to hořelo před brankou Pacova, dokonce se otřáslo i břevno. Poločas skončil bez branek, když tento stav mohl zrušit hlavně Jaroslav Přibyl, který z otočky trefil tyč. Hned po návratu z kabin dostal dlouhý míč za obranu Štros a střelou na zadní tyč zápas rozhodl. Pacov se v koncovce trápil. Tutovku zahodil J. Pražák, v závěru Z. Rybčák dokonce neproměnil penaltu.
Gól: 46. Štros. Rozhodčí: Novák. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (77. Dvořák). Leština: Březina – Aubrecht, Proněk, Čáslavský, Forejt, Prchal, Čuřík, Štros (90. Matějka), Piskač, Mišovic (84. Pajer), Bárta.