25. kolo krajských soutěží

09.06.2018 11:43

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 25. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 10.06.2018 od 16:30 hodin doma na svém hřišti nad celkem SK Kouty rozdílem třídy 9:3. Na ŽK zápas skončil 0:2.

V příštím posledním kole sezóny 2017/2018 se FK Kovofiniš v sobotu 16.06.2018 od 14:00 hodin utká venku s celkem TJ Nová Ves o 4. místo tabulky krajského přeboru.

------------------------------------------------------------------------------------------------

10.06.2018 16:30

Krajský přebor mužů

Ledeč n.S.,  120 diváků, Rozhodčí: Porupka - Beneš, Havlín

FK Kovofiniš Ledeč  9:3  SK Kouty

( 4:1 )

Střelci: 2. a 65. Žemlička, 9., 14. (pen.), 57. a 61. Pešek J., 41. a 54. Trpišovský, 71. Toula

38. Dočekal, 49. Cejpek, 84. Semrád

tvé jméno je zachováno,
tvůj pocit my známe, ano
Co tvé srdce? Kde to plave?ejsad
zdroj: fotbal.cz
LEDEČ N. S. – KOUTY 9:3
Domácí fotbalisté se chtěli s fanoušky rozloučit třemi body a to se jim povedlo na výbornou. Diváci se rozhodně nenudili, protože viděli hned dvanáct branek. Ledeč měla otěže zápasu pevně ve svých rukách a už v první minutě začala střílet branky. Bylo jen otázkou, kolik jich dá. Nejprve si po rohu na zadní tyči na balon počíhal Žemlička. Pak křídelní akci zakončil Jan Pešek, stejný hráč proměnil následně penaltu. Potom využili okénka v obraně hosté a snížili Dočekalem. Domácí ještě před koncem poločasu navýšili skóre, když samostatný únik proměnil Trpišovský. Druhý poločas pokračovala kanonáda a skóre se nakonec zastavilo na čísle 9:3. Jan Pešek zaznamenal čtyři branky.
Góly: 2. a 65. Žemlička, 9., 14. (PK), 57. a 61. J. Pešek, 41. a 54. Trpišovský, 71. Toula – 38. Dočekal, 49. Cejpek, 84. Semrád. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 4:1. Ledeč n. S.: Beránek – Kuja, F. Gramer, Žemlička, Karel – J. Gramer, Nepovím, Turek, Toula – Trpišovský, J. Pešek (69. Vodička). Kouty: Veselý – Paiskr, Parma, Neumann, Nestrojil – Navrátil (72. Nováček), Coufal, Cejpek, Semrád – Vařejka, Dočekal. Nejlepší hráči: J. Gramer, Trpišovský – Cejpek.

TJ Leština, z.s. v 25. kole I.A třídy vyhrála v neděli 10.06.2018 od 14:30 hodin doma na svém hřišti nad celkem SK Telč také rozdílem třídy 6:1. Na ŽK skončil zápas 1:1. Leština je před posledním kolem na 5. místě tabulky I.A třídy a pokud vyhraje v Brodě a Dobronín či Kamenice nezvítězí, má ještě šanci poskočit o jednu či dvě příčky výše.

V příštím posledním kole sezóny 2017/2018 TJ Leština zavítá v sobotu 16.06.2018 od 14:30 hodin na hřiště soupeře (umělá tráva) do H. Brodu.

10.06.2018 14:30

I.A třída mužů

Leština, 98 diváků Rozhodčí: Rosický - Stehlík, Stratený, delegát Havránek

TJ Leština  6:1  SK Telč

( 2:0 )

Střelci: 20. Bárta, 42. Piskač, 47. a 57. Mišovic, 73. Forejt, 83. Bránik - 70. Kujal

LEŠTINA – TELČ 6:1
Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem. Do zápasu vstoupili aktivněji a ve 20. minutě se dostali do vedení. Forejt našel nabíhajícího Bártu. Ve 40. minutě Piskač po rohu napřáhl, ale balon se od břevna odrazil do tyčky a ven z brány. Ovšem o dvě minuty později už Piskačovi pomohla branková konstrukce, když se balon od tyčky odrazil do sítě. Hned po návratu z kabin nejprve podržel domácí brankář svůj tým, protože soupeř mohl ze závaru před brankou snížit. Pak už přišel zlomový moment, kdy ve 47. minutě Prchal poslal centr před branku, balon spadl Mišovicovi na hlavu a odrazil se do sítě. V tom okamžiku bylo po zápase. Soupeř si vážnější šanci nevytvořil až na jednu, domácí ještě přidali tři branky. Nejprve znovu Mišovic zvýšil na 4:0, pak se tři hostující útočníci hnali na jednoho domácího obránce a akci přesně zakončil Kujal. Pak Forejt poslal tvrdou ránu k tyči a skóre završil Bránik, když potrestal chybu obrany.
Góly: 20. Bárta, 42. Piskač, 47. a 57. Mišovic, 73. Forejt, 83. Bránik – 70. Kujal. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:1. Diváci: 98. Poločas: 2:0. Leština: Novotný – Aubrecht, Proněk, Prchal, Pajer – Forejt, Čuřík (78. Bránik), Piskač, Bárta – Štros (84. Matějka), Mišovic.