23. kolo krajských soutěží

26.05.2018 10:13

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 23. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 27.05.2018 od 16:30 hodin doma na svém hřišti s celkem SK Přibyslav 3:0. Hrálo se bez ŽK. Ledeč zůstává na 5. místě tabulky.

V příštím kole hraje FK Kovofiniš v neděli 3.06.2018 od 10:30 hodin venku s celkem Sapeli Polná.

------------------------------------------------------------------------------------------------

27.05.2018 16:30

Krajský přebor mužů

Ledeč n.S., 100 diváků, Rozhodčí: Straka - Pavlas, Stehlík - delegát Beneš

FK Kovofiniš Ledeč  3:0  SK Přibyslav

( 1:0 )

Střelci: 13. Vodička, 80. a 92. Pešek Jan (první z penalty)

tvé jméno je zachováno,
tvůj pocit my známe, ano
Co tvé srdce? Kde to plave?ejsad
zdroj: fotbal.cz
LEDEČ N. S. – PŘIBYSLAV 3:0
V prvním poločase šla sice do vedení Ledeč, když se parádně umístěnou střelou z dvaceti metrů trefil Vodička, ale domácí nebyli lepším týmem. Přibyslav si dokázala vytvořit tři velké šance, ale nebyla efektivní a v tom ji domácí předčili. Po změně stran si sice zachraňující se hosté chtěli vybojovat nějaké body, ale Ledeč zápas druhý poločas zvládla takticky. V 80. minutě pak kopal za ruku ve vápně penaltu Jan Pešek a nemýlil se a v poslední minutě využil stejný hráč zmatku ve vápně po standardní situaci a završil skóre na 3:0.
Góly: 13. Vodička, 80. a 92. J. Pešek (první z PK). Rozhodčí: Straka. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Ledeč n. S.: T. Bezděk – F. Gramer, Žemlička, Karel, J. Gramer – Vodička (70. Turek), Nepovím, Toula, P. Pešek (85. Kuja) – J. Pešek, Trpišovský (89. Martinek). Přibyslav: Pazderka – J. Vopršal, Eis, Pospíchal (49. Adamec), Pochop – Flekal, Korel, Krčál, Vykoukal (79. Bačkovský) – Sibera (66. Votava), Vostál. Nejlepší hráči: Toula, P. Pešek – Krčál.

TJ Leština, z.s. v 23. kole I.A třídy vyhrála v neděli 27.05.2018 od 16:30 hodin doma na svém hřišti s celkem TJ Slavoj Třešť 4:2. Na ŽK skončil zápas 1:1. V tabulce I.A třídy jí patří 4. příčka.

V příštím kole TJ Leština zavítá v neděli 3.06.2018 od 16:30 hodin k derby na hřiště soupeře do Světlé n.S.