21. kolo krajských soutěží

13.05.2018 08:52

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 21. kole krajského přeboru prohrál v neděli 13.05.2018 od 16:30 hodin doma s druhým celkem tabulky SK Bystřice n.P. 1:4, když již po 6-ti minutách prohrával 0:2. Na ŽK se mu podařilo zvítězit 3:2. Na 4. místě tabulky tak FK Kovofiniš vystřídá dosud pátá Nová Ves. Bystřici s Mrňousem v bráně tak patří první místo tabulky. :-)

V příštím kole zavítá FK Kovofiniš v sobotu 19.05.2018 od 16:30 hodin na hříště FC Chotěboř.

13.05.2018 16:30

Krajský přebor mužů

Ledeč n.S., 80 diváků, Rozhodčí: Dvořák - Havlín, Hanzl - delegát Šoukal

FK Kovofiniš Ledeč  1:4  SK Bystřice n.P.

LEDEČ N. S. – BYSTŘICE 1:4
Ledeč nastoupila proti favorizované Bystřice ve velmi oslabené sestavě, které se nepovedl vstup do utkání. Již v 6. minutě po trefách Malého a Sklenáře prohrávala 0:2. Ani za toho stavu se ale domácí nevzdávali a vytvořili si několik slibných příležitostí. Ovšem ke gólu ani jedna nevedla. Po přestávce hosté přidali ještě třetí branku a zdálo se být prakticky po zápase, ale o minutu později se Ledči podařilo snížit zásluhou Touly. Ale jejich radost překazila rychlá odpověď hostů, kteří se trefili o tři minuty později.
Góly: 57. Toula – 2. Malý, 6. Sklenář, 56. Mezník, 60. Sodomka. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Ledeč n. S.: Beránek – Kuja, F. Gramer, Žemlička, Karel – Vodička, Nepovím (19. Voplakal), Toula, J. Pešek – Trpišovský, Martinek (88. Turek). Bystřice: Mrňous – Vařejka, Blaha, Mezník, Adamec – Samek (75. Čech), Sklenář, Smolík, Padrtka (82. Zítka), Malý – Sodomka (86. Černý). Nejlepší hráči: Trpišovský – Sklenář, Sodomka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

TJ Leština, z.s. vyhrála v 21. kole I.A třídy v neděli 13.05.2018 od 14:30 hodin na svém hřišti s celkem SK Kostelec 4:3, přestože po poločase prohrávala 0:3! Byla "lepší" i na ŽK 3:2. Leština dál zůstává na 6. místě tabulky I.A třídy.

V příštím kole TJ Leština zavítá v sobotu 19.05.2018 od 14:30 hodin na hřiště TJ Jiskra Dobronín.

LEŠTINA – KOSTELEC 4:3

Leštině se podařil husarský kousek. S Kostelcem prohrávala po prvním poločase 0:3, ale ve druhém se nadechla k obratu a nakonec zvítězila 4:3.
Domácí hráči byli po prvním poločase zralí na ručník, protože po vlastních chybách prohrávali o tři branky. Všechny branky Kostelce padli po nedorozumění mezi domácími stopery. Dvakrát jim utekl Gabrhel a jednou Fejt. Po mytí hlav během poločasové přestávky se začalo blýskat na lepší časy. Nejprve snížil Piskač, který si parádně naběhl na hlavičku. Po této brance se začali domácí zvedat a soupeře nepustili za půlku. Další snížení zajistil Štross, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži a z otočky dal na 4:2. Leština pak poslala na hřiště novou krev a osm minut před koncem bylo srovnáno. Jenže domácí chtěli tři body. A ty také získali. Bránik byl na hřišti pouhé čtyři minuty a hlavičkoval přesně.
Góly: 49. a 82. Piskač, 57. Štros, 88. Bránik – 8. Gabrhel, 24. Fejt, 39. Gabrhel. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 0:3. Leština: Novotný – Proněk, Prchal, Pajer, Burjetka – Forejt, Piskač, Bárta (57. Jelínek), Pleva – Štros (84. Bránik), Čuřík (90. Matějka).