20. kolo krajských soutěží

06.05.2018 00:06

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 20. kole krajského přeboru prohrál v neděli 6.05.2018 od 16:30 hodin venku na hřišti FC V.Meziříčí "B" 1:4

V příštím kole hraje FK Kovofiniš v neděli 13.05.2018 od 16:30 hodin doma s celkem  SK Bystřice n.P..

6.05.2018 16:30

Krajský přebor mužů

V.Meziříčí, 40 diváků Rozhodčí: Svoboda - Porupka, Šimek, delegát Harvánek

FC V. Meziříčí "B "  4:1  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 1:1 )

Střelci: 4. Vlk, 49. Mužátko, 52. Crkal, 61. Pech - 14. Pešek J. (pen.)

zdroj: fotbal.cz
V. MEZIŘÍČÍ B – LEDEČ 4:1
Ostrý start do utkání orámovaly dvě brankové situace z úvodní čtvrthodiny zápasu. Rezervu Velkého Meziříčí dostal do vedení už ve 4. minutě Vlk, o deset minut později ale vyrovnal z pokutového kopu hostující Jan Pešek. Rozhodující fáze utkání přišla zkraje druhého dějství. Vedení vrátil domácímu celku ve 49. minutě Mužátko. Už na rozdíl dvou branek zvýšil o čtyři minuty později Crkal, na konečných 4:1 pak v 61. minutě uzavřel Pech. Svěřenci trenéra Petra Munducha tak proti čtvrtému celku tabulky vybojovali pro záchranu nesmírně cenné a důležité tři body.
Góly: 4. Vlk, 49. Mužátko, 53. Crkal, 61. Pech – 14. J. Pešek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1. V. Meziříčí B: Simandl – Kafka, Svoboda, Dufek (73. Hlávka), Malec, Krčál (42. Mužátko), Crkal, P. Pokorný, Polanský, Pech (85. Halámek), Vlk. Ledeč n. S.: Beránek – Žemlička, F. Gramer, Nepovím, Karel, Vodička, Trpišovský, Toula, J. Pešek, P. Pešek (55. Kuja), Martinek. Nejlepší hráči: Crkal, Vlk, Pech.

TJ Leština, z.s. v 20. kole I.A třídy remizovala v neděli 6.05.2018 od 10:00 hodin na hřišti soupeře s posledním celkem tabulky TJ Sokol H.Borová 1:1. Na ŽK však "vyhrála" 6:4. TJ Leština zůstává dál na 6. místě tabulky I.A třídy.

V příštím kole TJ Leština přivítá v neděli 13.05.2018 od 14:30 hodin na svém hřišti celek SK Kostelec.

I.A třída mužů

H.Borová, 100 diváků Rozhodčí: Janovský - Sliž, Zadina, delegát Prokeš

TJ Sokol H.Borová 1:1  TJ Leština

( 1:0 )

Střelci: 37. Veselý - 79. Štros

-------------------------------------------------------------------------------------------------

H. BOROVÁ – LEŠTINA 1:1
K vidění byl bojovný zápas, který moc fotbalové krásy nepobral. Domácí vedli po první půlce 1:0, když se zpoza šestnáctky trefil Petr Veselý. Ve druhé půlce se šance střídaly na obou stranách, domácí podržel brankář Lupták. Jen na jednu dorážku byl krátký.
Góly: 37. P. Veselý – 79. Štros. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 4:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0. H. Borová: Lupták – Janáček, J. Chlubna, A. Chlubna, Blažek – Paušíma, Pecha (72. Cacek), Z. Frühbauer, Rakušan – P. Veselý (62. A. Frühbauer), Němec. Leština: Novotný – Proněk (48. Jelínek), Prchal, Burjetka, Pajer – Forejt, Piskač, Bárta, Pleva – Čuřík, Štros.

Dle fotbal.cz bylo ŽK na straně Lešiny 6 v pořadí Bárta, Prchal, Pleva, Štros, Čuřík, Pajer.