2.kolo krajských soutěží

13.08.2017 05:47

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 2. kole krajského přeboru v neděli 13.8.2017 od 16:30 hodin prohrál na hřiště TJ Dálnice Speřice 1:2. Na ŽK skončil zápas 3:2 pro Speřice. Vítězný gól padl v 90. minutě. Ledečský Toula předtím již v 17. minutě zápasu nepromněnil penaltu! V příštím kole přivítá FK Kovofiniš na svém hřišti v neděli 20.8. od 16:30 hodin celek FK Jaroměřice nad Rokytnou. Přívítá ho ale nad Sázavou.

JAK TO VIDĚLI TRENÉŘI PŘED ZÁPASEM:

Jiří Holenda (trenér Speřic): Bude to podobné utkání jako v prvním kole v Bystřici. Ledeč společně s ní a Chotěboří považuji za nejsilnější týmy soutěže a my jsme je vyfasovali hned na začátek. Musíme se s tím nějak popasovat. Naší jedinou výhodou je to, že hrajeme doma, tedy na užším hřišti. Určitě ale nebudeme nakopávat míče, budeme se snažit hrát fotbal.
Zdeněk Jungvirt, trenér Ledče n. S: Těžko říci, co čekat, protože na tom jejich hřišti to bude boj. Pokud se nám podaří proměnit šance, tak jsme schopni tam vyhrát.
zdroj: Havlíčkobrodský deník zde.

------------------------------------------------------------------------------------------------

13.8.2017 16:30

Krajský přebor mužů

Speřice, 300 diváků Rozhodčí: Voneš - Svoboda, Rygl, delegát Vaněk

TJ Dálnice Speřice 2:1  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 0:1 )

Střelci: 3. Holenda, 90. Vlček - 5. Machala

zdroj: fotbal.cz

Reportáž ze zápasu přinesl Pelhřimovský deník zde.

TJ Leština, z.s. v 2. kole I.A třídy vyhrála v neděli od 16:30 hodin na hříšti v Chotěboři s B-týmem FC 2:1. Na ŽK byla též "úspěšnější" 3:1. V příštím kole přivítá doma na svém hřišti v neděli 20.8. od 16:30 hodin  celek TJ Sokol Bedřichov.

I.A skupina A - muži

Chotěboř, 98 diváků Rozhodčí: Kubeš - Kronfráf, Krymová

FC Chotěboř B  1:2   TJ  Leština, z.s.

( 1:0 )

Střelci: 30. Somerauer - 59. Štros, 85. Bárta

CHOTĚBOŘ B – LEŠTINA 1:2
V první čtvrthodině se hrál nezáživný fotbal. Domácí se ujali vedení po hlavičce Martin Somerauera. Potom domácí byli do konce poločasu lepší. Po přestávce nervózní Leština přidala a po hodině hry vyrovnal Štros. Když už se zdálo, že zápas skončí spravedlivou remízou, tak se uvolnil Bárta a z nulového úhlu zaskočil celý domácí tým.
Góly: 30. Martin Somerauer – 59. Štros, 85. Bárta. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 1:3. Diváci: 98. Poločas: 1:0. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Málek, Tůma – Ledvinka (57. Krédl), Běloušek, Marek Somerauer, Martin Somerauer – F. Janda (79. Veselý), Koutný. Leština: Březina – T. Aubrecht (69. Prchal), Proněk, Čáslavský, Pajer – Forejt, L. Aubrecht (87. Bránik), Bárta, Pleva – Štros, Mišovic (91. Matějka).