19. kolo krajských soutěží

29.04.2018 08:14

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 19. kole krajského přeboru prohrál 1:4 v neděli 29.04.2018 od 16:00 hodin na svém hřišti s celkem FK Pelhřimov, kterému patří 9. místo tabulky krajského přeboru.  Na ŽK skončil zápas 2:2. FK Kovofiniš zůstává dál na 4. místě tabulky krajského přeboru.

V příštím kole hraje FK Kovofiniš v neděli 6.04.2018 od 16:30 hodin venku na umělé trávě s 11. celkem tabulky FC Velké Meziříčí B.

LEDEČ N. S. – PELHŘIMOV 1:4
Domácí šli sice už ve 2. minutě do vedení, když se prosadil Nepovím, ale pak už hrál jen poněkud překvapivě soupeř. Nejprve ve 23. minutě z trestného kopu vyrovnal Vlk a na 2:1 zvyšoval po chybě domácích obránců Homolka.
Po změně stran chtěla Ledeč hru změnit a výsledek zvrátit, ale naopak se propadla ve výkonu ještě níž než v první půli. I zkušení hráči chybovali, podali podprůměrný výkon. Ledeč byla ve všech činnostech horší, a Pelhřimov tak zaslouženě přidal ještě dvě branky.
Góly: 2. Nepovím – 23. a 63. Vlk, 47. Homolka, 62. Poul. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 2:2. Diváci: 152. Poločas: 1:1. Ledeč n. S.: Bezděk – Karel, F. Gramer, Vodička, J. Pešek – Žemlička (76. Šenk), Nepovím, Toula, Martinek (46. Vladyka) – P. Pešek, Trpišovský. Pelhřimov: Dvořák – A. Vejsada, Chadim, Šimák, Homolka – Vlk, Poul, Mazač – Jeřábek, Rážek (79. Zajíček), Mazanec (70. Fikar). Nejlepší hráči: Jeřábek, Vlk.

TJ Leština, z.s. prohrála 2:3 v 19. kole I.A třídy v neděli 29.04.2018 od 16:00 hodin na svém hřišti s celkem TJ Slavoj Žirovnice, který je s 39 body na čele I.A třídy. Na ŽK zápas skončil 3:3. TJ Leština patří nyní 6. místo tabulky I.A třídy.

V příštím kole TJ Leština zavítá v neděli 6.05.2018 od 10:00 hodin na hřiště TJ Sokol H.Borová, která je poslední s 6 body.

Předtím v úterý 1.05.2018 od 16:30 hod odehraje TJ Leština odložený zápas 14. kola v Mírovce, ta je předposlední se 17 body.

LEŠTINA – ŽIROVNICE 2:3
Leština totálně zaspala začátek zápasu. Žirovnice na domácí vlétla na plno a ve 20. minutě vedla 3:0. Nejprve Pleva napálil odkop přímo do Rozporky a od něj balon zamířil do sítě. Pak se dvakrát prosadili hosté po odražených balonech ze skrumáže. Domácí se ještě do poločasu přeci jen dokázali oklepat z prvního náporu a druhé půle už se srovnali. Za deset minut po návratu z kabiny prošel skrz vápno Čuřík a zamířil přesně. V 79. minutě pak předvedl individuální akci Mišovic, a už to bylo jen o jednu branku. Ale ani přes nápor domácích se už skóre nezměnilo.
Góly: 55. Čuřík, 79. Mišovic – 9. Rozporka, 11. Staněk, 20. Vodáček. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 3:4. Diváci: 150. Poločas: 0:3. Leština: Březina – Proněk, Prchal, Pajer, Pleva (70. Jelínek) – Forejt, Piskač, Bárta, Burjetka – Čuřík, Mišovic.

-------------------------------------------------------------------------------------------------