19. kolo krajských soutěží

30.04.2017 17:28

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. vyhrál v 19. kole krajského přeboru na svém hřišti nad TJ Sapeli Polná, z.s. 3:0 a v tabulce zůstává s 36 body na 4. místě. Na ŽK skončil zápas poměrem 2:2. Krajský přebor dál vede exdivizní Tatran Ždírec se ziskem 46 bodů. V příštím 20. kole zavítá Ledeč na hřiště FK Huhtamaki Okříšky, který je zatím v krajském přeboru na 10. místě.

30.4.2017 16:00

Krajský přebor mužů

Ledeč nad Sázavou, 200 diváků Rozhodčí: Fridrichovský - Machač, Doskočil

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou  3:0   TJ Sapeli Polná, z.s.

(2:0)

Střelci: 6. Nepovím (pen.), 21. Pešek J., 89. Pešek P.

zdoj: fotbal.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------

LEDEČ N. S. – SAPELI POLNÁ 3:0

Domácí už po šesti minutách dostali výhodu pokutového kopu, když Polná ztratila na půlce míč a Jan Pešek s ním pelášil, ale byl zastavený nedovoleně. Penaltu proměnil Nepovím. Ve 21. minutě to bylo už o dvě branky. Jan Pešek udělal po sólovém nájezdu kličku brankáři a zavěsil do prázdné brány. Ve druhé půli si Ledeč náskok pohlídala a minutu před koncem upravil výsledek Petr Pešek na 3:0. Po rohovém kopu si naskočil na hlavičku a zakončil přesně.

Góly: 6. Nepovím, 21. J. Pešek, 89. P. Pešek. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Ledeč n. S.: T. Bezděk – Prchal, Kuja (86. Vladyka), Nepovím, J. Gramer – Toula (76. S. Bezděk), J. Pešek (88. Žemlička), P. Pešek, Petřík – Machala, Trpišovský. Sapeli Polná: Herink – Tržil, Matějíček, Vacek, Boháček – Příhoda (74. Fišer), Navrátil, Dvořáček, Macko – Bambula, Mašek (27. Szabó). Nejlepší hráči: Trpišovský, Prchal.

TJ Leština, z.s. měla v 19. kole I.A třídy absolvovat zápas na hřišti Slavoj Polná B. Zápas byl zřejmě přeložen na 26.5.2017. V příštím 20. kole přivítá Leština na svém hřišti TJ Dálnice Speřice, které patří 2. místo. Leština s 33 body klesla na místo třetí, ale má jeden zápas k dobru. I.A třídu vedou stále Košetice se ziskem 43 bodů.