18. kolo krajských soutěží

21.04.2018 16:42

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 18. kole krajského přeboru prohrál v sobotu 21.04.2018 od 16:00 hodin na hřišti v Okříškách 1:2 a zůstává dál na 4. místě tabulky krajského přeboru. Na ŽK "prohrál" 2:3, ale k tomu navíc ještě utržil 1x ČK, a to již v 28. minutě pro Jakuba Gramera. Od 10. minuty vedl Kovofiniš brankou Trpišovského, ale v deseti se vyhrává těžko.

V příštím kole přivítá FK Kovofiniš v neděli 29.04.2018 od 16:00 hodin doma celek FK Pelhřimov.

21.04.2018 16:00

Krajský přebor mužů

Okříšky, 100 diváků Rozhodčí: Fridrichovský - Dvořák, Havlín

SK Huhtamaki Okříšky 2:1  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 0:1 )

Střelci: 72. Zeman, 74. Němec - 10. Trpišovský

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. remizovala 1:1 v 18. kole I.A třídy v sobotu 21.04.2018 od 16:00 hodin na hřišti soupeře s celkem TJ Slovan Kamenice n.L. Na ŽK byla však "lepší" Leština 3:1. Na ČK to skončilo 1:1, když v 78. minutě byli vyloučeni kamenický Mika a leštinský Štros. Leština postoupila na 5. místo tabulky I.A třídy, Kamenice je třetí.

V příštím kole TJ Leština přivítá v neděli 29.04.2018 od 16:00 hodin na svém hřišti celek TJ Slavoj Žirovnice.

I.A třída mužů

Kamenice n.L, 150 diváků Rozhodčí: Novák - Fryč, beseda

TJ Slovan Kamenice n.L. 1:1  TJ Leština

( 0:0 )

Střelci: 68. Dejmek - 72. Mišovic

-------------------------------------------------------------------------------------------------

KAMENICE N. L. – LEŠTINA 1:1
Zápas zahájili aktivněji hosté, kteří měli přímočařejší přechod do útoku. Už v 9. minutě zahrozil Pleva, ale Votápek zasahovat nemusel, míč mířil nad břevno. Na druhé straně se do nadějné příležitosti dostal Míka. Po přestávce se domácí zlepšili a převzali otěže zápasu. V 68. minutě se dostali do vedení, ujala se tvrdá střela Dejmka k tyči. Radost Kamenici ale dlouho nevydržela. O čtyři minuty později přeloboval Mišovic Votápka a stanovil konečné skóre na 1:1. Zápas se dohrál s deseti hráči na obou stranách, po potyčce byli vyloučeni Míka a Štros.
Góly: 68. Dejmek – 72. Mišovic. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:3. ČK: 1:1 (78. V. Míka – 78. Štros). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Leština: Novotný – Proněk, Forejt, Prchal, Čuřík, Štros, Mišovic, Pajer, Pleva (61. Jelínek), Bárta, Burjetka.