17. kolo krajských soutěží

15.04.2018 07:55

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 17. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 15.04.2018 od 15:30 hodin na svém hřišti nad celkem Sokol Košetice 2:1. Na ŽK skončil zápas taky 2:1 na ČK 0:1 (Vejsada (K)).

Ledeč zůstává s 35 body na 4. místě tabulky, 3. je Chotěboř s 37 body a 2. Bystřice s 38 body, což je zatím příznivé a nadějné. V příštím kole hraje FK Kovofiniš v sobotu 21.04.2018 od 16:00 hodin venku s celkem SK Huhtamaki Okříšky.

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. vyhrála v 17. kole I.A třídy v neděli 15.04.2018 od 15:30 hodin na svém hřišti nad celkem TJ Slavoj Pacov 4:0. Na ŽK zápas skončil 1:2.

Leštině patří 6. místo v tabulce, je bod za Třeští a má jeden zápas k dobru. V příštím kole TJ Leština zavítá v sobotu 21.04.2018 od 16:00 hodin na hřiště TJ Slovan Kamenice n.L.

I.A třída mužů

Leština, 120 diváků, Rozhodčí: Hanzl - Krondráf, Holub

TJ Leština  4:0  TJ Slavoj Pacov

( 1:0 )

Střelci: 43. Čuřík, 51. Štros, 73. Forejt, 90. Pajer

-------------------------------------------------------------------------------------------------

LEŠTINA – PACOV 4:0
Prvních třicet minut se domácím nepodařilo dostat do hry. A hosté tak byli lepším týmem, ale žádná velká šance se nenaskytla. Pak se domácí probrali a začali hrát. Vedoucí branky se dočkali ve 43. minutě, kdy zahrával rohový kop Mišovic a Čuřík ho uklidil hlavou do sítě. Hned z rozehrávky přišel dlouhý nákop do domácího vápna, kde Bárta fauloval a Pacov zahrával penaltu, ale ta skončila na tyči. Od ní se odrazil balon sice do pole, ale obrana Leštiny ho uklidila do klidných míst.
Ve druhé půli byli domácí lepším týmem a vyjádřili svou převahu i gólově. Pacov se vůbec nedostal do hry a inkasoval ještě tři branky.
Góly: 43. Čuřík, 51. Štros, 73. Forejt, 90. Pajer. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Leština: Březina – Aubrecht, Proněk, Prchal, Burjetka – Forejt, Čuřík (64. Jelínek), Piskač, Bárta – Štros (87. Matějka), Mišovic (78. Pajer).