16. kolo krajských soutěží

08.04.2018 01:15

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 16. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 08.04.2018 od 15:30 hodin na hřišti v Jaroměřicích nad Rokytnou 2:1 a zůstává dál na 4. místě tabulky krajského přeboru. Na ŽK taky "vyhrál" 2:0. Za 16 kol jich má již 35, nejvíce 8 ŽK Jan Pešek, 7 ŽK Martin Nepovím. Bez ŽK jsou brankáři, většina střídajících hráčů a Trpišovský. V příštím kole přivítá FK Kovofiniš v neděli 15.04.2018 od 15:30 hodin doma celek Sokol Košetice.

08.04.2018 15:30

Krajský přebor mužů

Jaroměřice n.R,, 100 diváků Rozhodčí: Pojezný - Terber, Jahoda, delegát Prokeš

FK Jaroměřice n.R. 1:2  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 1:1 )

Střelci: 41. Ducký - 18. Trpišovský, 84. Gramer J.

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. prohrála 1:2 v 16. kole I.A třídy v sobotu 7.04.2018 od 15:30 hodin na hřišti soupeře s celkem TJ Sokol Bedřichov, který zápas "Lacině" otočil v posledních 10-ti minutách. Na ŽK byla však "lepší" Leština 4:1. V příštím kole TJ Leština přivítá v neděli 15.04.2018 od 15:30 hodin na svém hřišti celek TJ Slavoj Pacov.

07.04.2018 15:30

I.A třída mužů

Bedřichov, 80 diváků Rozhodčí: Doskočil - Fridrichovský, Nejedlý, delegát Bobek

TJ Sokol Bedřichov 2:1  TJ Leština

( 0:0 )

Střelci: 81. a 89. Lacina - 49. Mišovic

-------------------------------------------------------------------------------------------------

BEDŘICHOV – LEŠTINA 2:1
Prvních patnáct minut měli opticky převahu důrazní hosté. Poté se začali osmělovat domácí a mohli jít i do vedení, jenže Lacina svůj únik nezakončil gólově. Hosté také zahrozili, ale to se vyznamenal Šána. Ve druhé části se hrála vyrovnaná partie, než přišel dlouhý aut, chyba v domácí obraně, kterou potrestal pohotový Mišovic. Domácí se nechtěli smířit s porážkou a po přeskupení řad se v závěrečné desetiminutovce nakonec dočkali obratu! Lacina z hranice velkého vápna obstřelil Novotného, a gólman Leštiny pak nestačil ani na střelu levačkou stejného hráče, který rozhodl o tříbodovém zisku domácích. „Když se to obrátilo, tak hráče musím pochválit, že se po tom smolném gólu snažili do konce zápasu o změnu stavu. Vyplatilo se to, a viděl jsem to na nich, že je to hodně těší. Tři body jsou důležité, navíc doma, kde jsme na podzim moc nebodovali. Po dlouhé době jsme to zvládli a myslím, že výkonem jsme si to zasloužili. Sebevědomí narůstá, což je dobré,“ potěšilo trenéra Bedřichova Stanislava Muzikanta.
Góly: 81. a 89. Lacina – 49. Mišovic. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:8. Diváci: 60. Poločas 0:0. Leština: Novotný – Aubrecht (89. Hospodka), Proněk, Prchal, Burjetka – Forejt, Čuřík, Piskač, Bárta (79. Jelínek) – Štros (46. Pajer), Mišovic.