15. kolo krajských soutěží

01.04.2018 09:12

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 15. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 01.04.2018 od 15:30 hodin na Apríla na svém hřišti nad celkem TJ Dálnice Speřice 2:1. Na ŽK skončil zápas smírně 2:2, když karty obdrželi ti nejzkušenější hráči Turek a kapitán Nepovím a góly pak stříleli zase ti méně zkušení. V příštím kole hraje FK Kovofiniš v neděli 8.04.2018 od 15:30 hodin venku s celkem FK Jaroměřice n.R..

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. vyhrála v 15. kole I.A třídy v neděli 1.04.2018 od 15:30 hodin na svém hřišti nad celkem FC Chotěboř B 3:1. Na ŽK skončil zápas 2:0. V příštím kole TJ Leština zavítá v sobotu 7.04.2018 od 15:30 hodin na hřiště TJ Sokol Bedřichov.

I.A třída mužů

Leština., 80 diváků Rozhodčí: Soukupová - Invald, Půlpán

TJ Leština 3:1  FC Chotěboř B

( 0:0 )

Střelci: 54. a 86. Piskač, 73. Mišovic - 82. Tůma

LEŠTINA – CHOTĚBOŘ B 3:1
Pro domácí to bylo první jarní mistrovské utkání a hned stálo za to. Domácí byli lepším týmem, ale dlouho čekali na vedoucí branku. Za padesát minut nastřelili neuvěřitelných sedm tyček a břeven. Dočkali se až v 54. minutě, kdy z pravé strany centroval Čuřík, Piskač zůstal volný na penaltě, zpracoval si balon a prostřelil Chalupu. Pak předvedl pěknou individuální akci Mišovic a navýšil na 2:0.
Leština pak polevila a ze skrumáže snížil Tůma k tyči. Ale čtyři minuty před koncem trefil Piskač tyčku, ale balon se od ní odrazil k Mišovicovi a ten zakončil do sítě.
„Byla to povinná výhra. Ale spálili jsme hodně šancí. Myslel jsem, že už máme branku zakletou, ale naštěstí nám tam padl první gól a pak jsme to dotáhli ke třem bodům," řekl leštinský kouč David Hospodka.
Góly: 54. a 86. Piskač, 73. Mišovic – 82. Tůma. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Leština: Březina – T. Aubrecht, Proněk, Forejt, Prchal - Pleva (65. Jelínek), Čuřík, Piskač, Bárta – Štros (87. Bránik), Mišovic. Chotěboř B: Chalupa – Hromádka, Čapek, V. Janda, Málek – Ledvinka (65. F. Janda), Rychlý, Moravec, Tůma – Krédl, Nedvěd.
zdroj: Havlíčkobrodský deník zde
---------------------------------------------------------------------------------------------------