11. kolo krajských soutěží

15.10.2017 07:07

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 11. kole krajského přeboru prohrál v neděli 15.10.2017 od 15:00 hodin na svém hřišti s celkem SAPELI Polná 0:1. Ledeč dál zůstává na 6. místě, ale na vedoucí Bystřici ztrácí už 6 bodů. Na ŽK skončil zápas 2:1. V příštím kole zavítá FK Kovofiniš v neděli 22.10.2017 od 14:30 hodin na hřiště SK Kouty.

------------------------------------------------------------------------------------------------

LEDEČ N. S. – SAPELI POLNÁ 0:1
Hosté přijeli velmi dobře připraveni na hru Ledče, a domácí se tak horko těžko dostávali do zakončení. Když už ale měli šanci na otevření skóre, tak Nepovím selhal při penaltě. Po změně stran se parádně trefil přímo do šibenice Dvořáček. Domácí tak otevřeli hru a snažili se s výsledkem něco udělat, ale branka jim nebyla přána. Naopak soupeře čtyřikrát z brejku vychytal ledečský Bezděk.
Góly: 52. Dvořáček. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:1. Diváci: 152. Poločas: 0:0. Ledeč n. S.: T. Bezděk – F. Gramer, Kalivoda, Karel (86. Prchal), J. Gramer – Turek, Nepovím, Toula, P. Pešek – Trpišovský, Petřík. Sapeli Polná: Rezničenko – Kozojed (82. Špendlíček), Tržil, Reiterman, Varhaník (86. Padrnos) – Barák, Fišer, Navrátil, Dvořáček – Szabó (23. Kovář), Bambula. Nejlepší hráči: Reiterman, Dvořáček – T. Bezděk.

TJ Leština, z.s. v 11. kole I.A třídy v neděli 15.10.2017 od 15:00 hodin remizovala na svém hříšti s celkem FK Bohemia Světlá n.S. 1:1. Na ŽK skončil zápas 3:2. V 88. minutě byl vyloučen kapitán hostí Valenta. Díky remíze zůstává Světlá na čele tabulky a Leština klesla na 3.místo. V příštím kole TJ Leština zavítá v neděli 22.10.2017 od 14:30 hodin na hřiště SK Telč.

I.A skupina A - muži

Leština, 300 diváků Rozhodčí: Holub - Dvořák, Hána, delegát Šoukal

TJ Leština, z.s.  1:1  FK Bohemia Světlá n.S.

( 0:0 )

Střelci: 85. Štros - 47. Křikava

LEŠTINA – SVĚTLÁ N. S. 1:1
K vidění bylo spíše bojovné než fotbalové derby. „Prakticky se hrálo o první místo, tak byla hra svázaná taktikou. Světlá hlavně bránila,“ podotkl domácí kouč David Hospodka. V prvním poločase se sice Křikava dvakrát trefil, ale ani jeden gól mu nebyl uznaný pro ofsajd. Po poločase poslal špatnou malou domů krajní bek Leštiny, Křikava toho využil a mohl se konečně radovat z branky. Domácí se poté tlačili alespoň za vyrovnáním, ale branky se dočkali až pět minut před koncem utkání, kdy při rohu číhal Bránik na zadní tyči, hlavou poslal balon k protější tyči, kde číhal Štros a srovnal.
Góly: 85. Štros – 47. Křikava. Rozhodčí: Holub. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (88. J. Valenta). Diváci: 300. Poločas: 0:0. Leština: Novotný – Aubrecht, Proněk, Čáslavský, Prchal – Forejt, Piskač, Bárta (76. Pajer), Pleva – Čuřík (83. Bránik), Štros. Světlá n. S.: Adamec – D. Valenta, Karel, Rezek, J. Valenta – Krajanský, Burda, Pohnětal, Pešek – Křikava, Novák.

zdroj: Havlíčkobrodský deník