100 000 návštěv webu LBC

16.05.2016 00:02

Statistika našeho webu LedečBezCenzury vykázala o půlnoci 15.5.2016 celkem 100.096 návštěv. To znamená, že během neděle tyto stránky zaznamenaly stotisící návštěvu od svého vzniku 1.10.2014. Řeknu vám upřímně, že s tím jsme při jejich spouštění zdaleka nepočítali. Tenkrát, měsíc před komunálními volbami, jsme chtěli ledečským občanům otevřít oči a poskytnout pravdivý obraz toho, v jakém stavu se ledečská radnice nachází, o čem se ledečská média nezmiňují a co tají, co vše se tehdejší "duhové" koalici "podařilo". Web LedečBezCenzury pak během dvou měsíců splnil svoje poslání, doba temna i díky jemu skončila a chtěli jsme proto jeho činnost po komunálních volbách ukončit.

Jenže již koncem roku 2014 se ukázalo, že bude třeba pokračovat, že to s tím novým duchem v ledečské samosprávě nebude zas tak úplně jednoduché, že se "staré struktury" drží koryta zuby nehty a budou se snažit kazit práci novému vedení radnice, které proto ke každému jednání a rozhodnutí začalo přistupovat velice opatrně a obezřetně. Zastupitelskou demokracii paralyzoval souboj právníků, jedno trestní oznámení stíhalo druhé, neustálé obstrukce, výpady a nesmyslné protesty jsou tu měsíc co měsíc. Proto jsme se rozhodli pokračovat a přitvrdit, sledovat pečlivě jednání zastupitelstva, poukazovat na Prů….(švihy) z doby temna, na absurdní chování pana zas_tupitele a s nadhledem a vtipem komentovat každé hloupé počínání.

K dnešnímu dni lze na webu nalézt na 307 článků, 36 obrázkových vtipů, 302 fotografií, 7 audio nahrávek a 78 diskusních příspěvků. Nově jsme zřídili sekci Fejetony, kde během půl roku najdete 55 fejetonů, pak nedávno sekci Přečetli jsme za vás a teď i sekci Videa, kterou chceme nyní využívat k umístění jak videí s městskou tématikou z našeho archívu, tak i nově vytvářených videí k aktuální problematice. Zatím v ní jsou tři pseudovidea, probíráme archív, čím začít.

100.000 návštěv a stále stoupající návštěvnost svědčí o tom, že je o náš web zájem. Ale nijak zvlášť nepřeceňujeme tyto statistické údaje. Při vyslovení slov stotisící návštěvník mě napadá jeden velice starý a taky velice lechtivý vtip, který se pokusím modernizovat a transformovat na veršovanou bajku, a tou tento článek úsměvně zakončit. -sv-

Závistivý medvěd v lese zahlédne zajíce, jak si nese do svého pelechu nejnovější iPhone a volá na zajíce: „Zajíci, zajíci, kde si byl, odkud si tak z vesela přikvačil?"

Zajíc odpovídá: „Ále, byl jsem u lišky ryšavé, skočil jsem tam přímo po hlavě, dobře jsem lišce posloužil a tenhle iPhone si vysloužil."

Medvěd na nic nečekal a vypravil se taky za liškou. Též se snažil, co mu síly stačily, dal si na tom opravdu záležet a liška byla očividně spokojená. Pěkně poděkovala a pak ho vypoklonkovala s prázdnou ven.

To medvěda rozčílilo: „Jaképak, liško, děkování, proto tu nejsem, milá paní! Copak jsem horší než zajíc byl, který si iPhone vysloužil?!"

Liška mu zasněně odvětila: „Jó, zajíc, to byl, méďo, jiný fík, můj STOTISÍCÍ NÁVŠTĚVNÍK !!! Hráli jsme si spolu, jak já to vždycky chtěla, na Zaječí frk, jak mi ho tam frk, tak já zaječela :-)

Z toho plynou poučení: 

iPhone pro každého není! 

Na jubilejního NÁVŠTĚVNÍKa cena čeká. 

Na zákeřného zas_tupitele možná deka.  

Když dva dělají totéž, tak to někdy totéž není.

Medvědí služby a zaječí frky každý nedocení. 

:-)

—————

Zpět