10. kolo krajských soutěží

08.10.2017 00:08

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 10. kole krajského přeboru vyhrál v neděli 8.10.2017 od 15:00 hodin venku na hřišti soupeře nad FK Přibyslav 2:1. Na ŽK byla "lepší" 6:3 Přibyslav. FK Ledeč zůstává na 6. místě se ztrátou 3 bodů na vedoucí Bystřici n.P. V příštím kole přivítá FK Kovofiniš v neděli 15.10.2017 od 15:00 hodin na svém hřišti celek SAPELI Polná.

Los určil pro zápas 10. kola zajímavé složení trojice, rozhodčích, kdyby Soukupovou ještě nahradil Holub, byli by to samí ptáci včetně Vrzáčka. :-)

8.10.2017 15:00

Krajský přebor mužů

Přibyslav.,  150 diváků Rozhodčí: Stehlík - Straka, Soukupová, delegát Vrzáček

FK Přibyslav  1:2  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 1:1 )

Střelci: 28. Adamec - 14. Trpišovský, 58. Svoboda (vl.)

zdroj: fotbal.cz

JAK TO VIDĚLI TRENÉŘI PŘED ZÁPASEM:

Miloš Krčál, trenér Přibyslavi: Momentálně si myslím, že Ledeč je nejlepší tým v soutěži a předvádí nejlepší fotbal. My nemáme v zápase co ztratit. Nám nezbývá nic jiného než bodovat a pokusit se urvat nějaký bod.
Zdeněk Jungvirt, trenér Ledče n. S.: V Přibyslavi můžeme uspět jedině tak, když budeme hrát naši hru a budeme aktivní stejně jako na domácím hřišti. Mluvili jsme o tom a shodli jsme se, s ohledem na naše postavení v tabulce, že by byl alibismus, kdybychom tam nejeli bodovat. Samozřejmě to může dopadnout jakkoliv, ale nemůžeme jinak.
Absence – Přibyslav: Škacha (zranění), Ledeč n. S.: žádné.

PŘIBYSLAV – LEDEČ N. S. 1:2
Na hodně těžkém terénu se nehrál fotbal, ale odehrálo se bojovné utkání. Ve 14. minutě se hostům povedla pěkná křídelní akce, na jejím konci byl Trpišovský, který poslal Ledeč do vedení. Domácí dělali hostům problémy nakopávanými míči a po půl hodině hry vyrovnal Adamec.
Během poločasové přestávky se Přibyslaví prohnala přeháňka a to už takto zdevastovanému terénu vůbec nepomohlo. Proto se míč ve druhém poločase objevoval převážně ve vzduchu. V 58. minutě zahrávala Ledeč rohový kop, který si Strašil srazil do vlastní branky. V závěrečném tlaku se Přibyslavi vyrovnat nepodařilo.
„Konec utkání jsme sehráli semknutě jako jeden tým, to si na klucích vážím,“ řekl ledečský trenér Zdeněk Jungvirt.
Góly: 28. Adamec – 14. Trpišovský, 58. Strašil (vlastní). Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 6:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Přibyslav: Pazderka – Vopršal, Pochop, Svoboda, Pospíchal – Adamec, Krčál, Strašil, Vostál – Prchal (79. Sibera), Vykoukal (88. Musil). Ledeč n. S.: T. Bezděk – F. Gramer, Kalivoda, Karel, J. Gramer – Turek, Nepovím, J. Pešek (89. Vodička), P. Pešek – Trpišovský (74. Toula), Petřík. Nejlepší hráči: Trpišovský, Nepovím, P. Pešek.

TJ Leština, z.s. v 10. kole I.A třídy remizovala v neděli 8.10.2017 od 15:00 hodin venku na hříšti soupeře s TJ Slavoj Třešť 2:2. Na ŽK byla "lepší" 4:2. Leština zůstává na 2. místě tabulky 2 body za vedoucí Světlou. V příštím kole TJ Leština hraje v neděli 15.10.2017 od 15:00 hodin na svém hřišti derby právě s FK Bohemia Světlá n.S.

I.A skupina A - muži

Třešť,  60 diváků Rozhodčí: Šťastný - Nechvátal, Nenadál, delegát Šimák

TJ Slavoj Třešť  2:2  TJ Leština, z.s.

( 0:1 )

Střelci: 82. a 88. (pen.) Svoboda - 43. Pleva, 90. Forejt

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TŘEŠŤ – LEŠTINA 2:2
V první půlce to byli domácí, kteří byli nebezpeční. Jenže Gutwald penaltu zahodil, trefil jen tyčku, a další obrovskou šanci spálil Rod. To Leština byla produktivní. Ze své jediné velké šance vytěžila vedení, zásluhu na tom měl Pleva. „Prodrbali jsme to. Měli jsme to proměnit,“ ví trenér Třeště František Cvach, jehož tým ve druhé půlce přidal a v závěru se dočkal obratu. Pavel Svoboda srovnal, a z penalty zanedlouho stanovil na 2:1. Leština to ale nevzdala a v závěru zápasu po sérii rohů vybojovala bod.
Góly: 82. a 88. P. Svoboda (druhý z PK) – 43. Pleva, 90. Forejt. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (po konci utkání – Mišovic). Diváci: 60. Poločas 0:1. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Proněk, Prchal, Forejt – Čuřík, Piskač, Bárta, Pleva – Štros, Mišovic.