Výhra 2:0 doma

15.08.2016 15:02

LEDEČ N. S. – V. MEZIŘÍČÍ B 2:0

Ve druhém kole Ledeč výrazně zabrala a zlepšila svůj výkon. Výsledkem tomu jsou tři body z domácího zápasu proti béčku Velkého Meziříčí. Základní stavební kámen pro výhru postavil ve 40. minutě Jakub Gramer. Ve druhém poločase měli domácí mnoho šancí, které neproměnili. Klid na kopačky Ledče dodal v 79. minutě z penalty Bláha. „Myslím, že to bylo zcela zasloužené vítězství. Měli jsme kupu šancí, které jsme neproměnili, dokonce jsme nedali i jednu penaltu. Provedli jsme nějaké změny a sedlo si to, klukům to šlo," prozrazuje trenér Ledče Zdeněk Jungvirt.
Góly: 40. J. Gramer, 79. Bláha. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 3:4 ČK: 0:1. Poločas: 1:0. Diváci: 200. Ledeč n. Sáz.: Bezděk – F. Gramer (85. Voplakal), Nepovím, J. Gramer, Bláha, Turek, Trpišovský (89. Vladyka), Korel, Pešek, Petřík, Machala. Vel. Meziříčí B: Hobza – Halámek, Souček, Kafka (56. Nevoral), Čermák, Malec (79. Svoboda), Krčál, Beran, Ráček, Liška, Polák (64. Vlk). Nejlepší hráči: J. Gramer, Bláha, Korel.

zdroj: Havlíčkobrodský deník