Víkendový fotbal

09.10.2016 09:35

Naše týmy z Ledče a Leštiny hrají až tuto neděli odpoledne, ale 10. kolo začalo už v sobotu velkým překvapením. Dosud vedoucí a suverénní Košetice v I.A třídě poprvé prohrály, a to doma 0:1 s do té doby šestým Bedřichovem gólem hostujícího Mareše v 83. minutě!

V 15. hodin dnes začínají další utkání. Ledeč hraje v Přibyslavi, Leština hostí béčko Chotěboře.  Výsledky těchto utkání budou známé nejdříve po 17. hodině, kdy je na náš web do tohoto článku doplníme.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou v 10. kole krajského přeboru remizoval na hřišti SK Přibyslav 4:4 a patří mu v této chvíli 5. příčka v průběžné tabulce. V příštím kole přivítá na svém hřišti zřejmě nejsilnějšího soupeře vedoucí tým soutěže Ždírec nad Doubravou.

9.10.2016 15:00

Krajský přebor mužů

Přibyslav, 150 diváků Rozhodčí: Jílek - Muler, Fryč, delegát Petřivý

SK Přibyslav, z.s.  4:4   FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

(2:2)

Střelci: 22. Vykoukal, 26. Pospíchal, 61. Škacha, 86. Eis - 13. Bláha, 40. Korel, 65. Pešek Jan, 80. Nepovím

PŘIBYSLAV – LEDEČ N. S. 4:4

Hosté začali výborně, od začátku působili fotbalovějším dojmem. Do vedení šli zásluhou Bláhy, ale domácí vše vyrovnali bojovností a během třinácti minut se podařilo skóre otočit Vykoukalovi s Pospíchalem. Ještě do poločasu vyrovnával na 2:2 Korel. Po přestávce vrátil domácím vedení Škacha, ale pouze na čtyři minuty, kdy se o vyrovnání postaral ledečský Pešek. Při této brance si ošklivě poranil koleno gólman Pazderka a na jeho místo se postavil Miroslav Vopršal. Jeho překonal v 80. minutě Nepovím, ale o zaslouženou remízu se postaral v závěru po rohovém kopu Eis.
Góly: 22. Vykoukal, 26. Pospíchal, 61. Škacha, 86. Eis – 13. Bláha, 40. Korel, 65. J. Pešek, 80. Nepovím. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 5:5. Diváci: 150. Poločas: 2:2. Přibyslav: Pazderka (68. Stejskal) – Eis, Kunc, Vopršal, Pospíchal – Pochop, Prchal (72. Tvrdík), Adamec, Vykoukal (93. Kárník) – Škacha, Krčál. Ledeč n. S.: Svoboda – Korel, F. Gramer, Nepovím, Voplakal (61. Kuja) – Bláha (86. Staníček), Turek, J. Pešek, P. Pešek – Petřík, Machala. Nejlepší hráči: Pospíchal, Eis – Nepovím.

zdroj: Havlíčkobrodský deník  a souteze.fotbal.cz

----------------------------------------------------------------------------------

TJ Leština, z.s. v 10. kole I.A třídy remizovala na svém hřišti s FC Chotěboř B 2:2 a patří ji v této chvíli 7. příčka v průběžné tabulce. V příštím kole zavítá do Bedřichova.

I.A skupina A - muži

Leština, 120 diváků Rozhodčí: Šetek - Staněk, Terber

TJ Leština, z.s.  2:2  FC Chotěboř B

(2:1)

Střelci: 11. Štros, 45. Pajer - 2. Neuvirt, 48. Krédl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LEŠTINA – CHOTĚBOŘ B 2:2

První čtvrt hodinka patřila domácí, kteří mohli už v první minutě vést, ale Piskač mířil jen do tyčky. O deset minut později se ale síť rozvlnila. Čáslavského hlavičku sice zastavilo břevno, ale balon se odrazil ke Štrosovi a ten se nemýlil. Jenže domácí vedení uspalo a hosté srovnali parádní střelou z přímáku. Leštině se podařilo do šaten jít do vedení po pěkné kombinační akci. Ale hned po návratu z kabin inkasovali a už se jim nepodařilo strhnout vedení na svou stranu.
Góly: 11. Štros, 45. Pajer – 23. Neuvirt, 48. Krédl. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Prchal, Karel, Pajer – Čáslavský (72. L. Aubrecht), Forejt, Piskač, Bárta – Štros, Mišovic (82. Staněk). Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Fiala, Sadílek – Bělovský, Šimon, Pospíšil, Tůma – Krédl (55. Ledvinka), Pfeffer.

Zdroj: Havlíčkobrodský deník a souteze.fotbal.cz