9.kolo opět v So a Ne

02.10.2016 07:01

9. kolo krajských fotbalových soutěží se tento víkend opět hraje jak v sobotu tak i v neděli. Týmy, které na tomto webu sledujeme, si tentokrát prohodily role: Leština hrála v sobotu a venku, Ledeč hraje dnes a doma. Proto taky musíme tentokrát prohodit jejich pořadí a začínáme Leštinou. -sv-

TJ Leština, z.s. v I.A třídě opět prohrála. Ze hřiště vedoucího Sokola Košetice si včera přivezla dva góly a sama dokázala kontrovat pouze v prvním poločase gólem svého kapitána Tomáše Aubrechta, v tom druhém se jí to již nepovedlo, a tak prohrála 1:2. Zato žlutých karet opět dokázala posbírat obligátní počet 4, takže jich na kontě má již 29! Příští víkend bude moci tuto svoji bilanci opět "vylepšit". Na svém domácím hřišti změří síly a asi také opět nervy s týmem FC Chotěboř B, který je v současnosti na 3. místě tabulky. Měli by udržet na uzdě jak soupeře, tak i ty žluté nervy a konečně zase vyhrát! :-)

zdoj: fotbal.cz

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou remizoval v 9. kole krajského přeboru na svém hřišti s bývalým divizním účatníkem FC Slovan Havlíčkův Brod 1:1 a v tabulce klesnul na 6. místo. Rozhodčí Fridrichovský ukázal dvěma brodským hráčům (Kubát, Henek) ve 2. poločase červenou kartu. V příštím 10.kole zavítá Ledeč do Přibyslavi, která je zatím v tabulce na 9. místě.

-------------------------------------------------------------------------------------------

2.10.2016 15:00

Krajský přebor mužů

Ledeč nad Sázavou, 300 diváků Rozhodčí: Fridrichovský - Dvořák, Bureš, delegát Bajer

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou   1:1  FC Slovan Havlíčkův Brod