7. kolo krajských soutěží

17.09.2017 00:18

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 7. kole krajského přeboru v neděli 17.9.2017 od 15:30 hodin zvítězil na svém hřišti nad celkem FC Velké Meziříčí B 4:1. Na ŽK zápas skončil poměrem 5:3. V tabulce KP patří Ledči 7. místo. V příštím kole zavítá FK Kovofiniš v neděli 24.9.2017 od 15:30 hodin na hřiště FK Bystřice n.P.

LEDEČ N.S. - V.MEZIŘÍČÍ B  4:1

Domácí měli v prvních patnácti minutách tři šance, ale Trpišovský proměnil jen jednu. Po změně stran rozhodl hned začátek poločasu, kdy během jedné minuty Ledeč vstřelila dvě branky a vytvořila si tříbrankový náskok. Hosté pouze z ojedinělé šance sice snížili o pět minut později, ale hned vzápětí vrátil Filip Gramer domácím tříbrankové vedení. Domácí si pak už zasloužené vedení nenechali vzít.

Góly: 18. Trpišovský, 52. J. Pešek, 53. Turek, 60. F. Gramer – 58. Pech. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 5:3. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Ledeč n. S.: T. Bezděk – F. Gramer, Karel, J. Gramer, Vodička – Turek (82. Popek), Trpišovský, J. Pešek (77. Kuja) – P. Pešek, Petřík. V. Meziřčí B: Kruba – Bouček, Pavelec, Mužátko (83. Zedník), Nevoral – Krčál, Crkal, Liška, Čermák (72. Hlávka) – Pech (81. Nováček), Vlk. Nejlepší hráči: Trpišovský, J. Gramer, Karel.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

TJ Leština, z.s. v 7. kole I.A třídy v neděli 17.9.2017 od 15:30 hodin vyhrála na svém hříšti nad celkem TJ Sokol Havlíčkova Borová 3:1. Na ŽK skončil zápas 5:4. V tabulce I.A třídy patří Leštině po 7. kole 2. místo. V příštím kole TJ Leština zavítá v neděli 17.9.2017 od 15:30 hodin na hřiště FK Kostelec.

Třetí GÓÓÓL Leštiny jsem slyšel až 2 km daleko u lesa, když jsem šel z hub. :-)

I.A skupina A - muži

Leština, 80 diváků Rozhodčí: Havlín - Sýkora, Sliž

TJ Leština, z.s.  3:1  TJ Sokol H. Borová

( 2:1 )

Střelci:13. Štros, 23. Piskač, 50. Mišovic - 38. Veselý

LEŠTINA - H.BOROVÁ

V první půl hodince se domácí do soupeře zakousli a vytvořili si dvoubrankové vedení. Nejprve Štros nedal brankáři šanci a po něm Piskač využil zaváhání hostující obrany. Jenže pak se domácí nechali uspat dvoubrankovým vedením a Borová toho využila, Petr Veselý snížil na 2:1.
Po změně stran ale Leština opět převzala iniciativu a hned pět minut po návratu z kabin si pojistila vítězství. Pak už se zápas jen dohrával.

Góly: 13. Štros, 23. Piskač, 50. Mišovic – 38. Petr Veselý. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 5:4. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Čáslavský, Prchal, Pajer – Forejt, Piskač, Bárta, Pleva (54. L. Aubrecht) – Štros (85. Matějka), Mišovic. H. Borová: Pavel Veselý – A, Chlubna, J. Chlubna, Votava, Blažek – Havlíček, Paušíma, Antl (78. A. Frühbauer), Sobotka (70. Béna) – Němec, Petr Veselý (60. Z. Frühbauer).