5. kolo krajských soutěží

03.09.2017 00:33

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 5. kole krajského přeboru v neděli 3.9.2017 od 16:00 hodin remizoval na svém hřišti s SK Huhtamaki Okříšky 1:1. Na ŽK skončil zápas 1:3. FK Kovofiniš se v průběžné tabulce krajského přeboru posunul na 10. místo. V příštím kole zavítá FK Kovofiniš v sobotu 9.9.2017 od 16:00 hodin na hřiště FK Pelhřimov.

------------------------------------------------------------------------------------------------

LEDEČ N.S. - OKŘÍŠKY  1:1

Domácí začali velkým tlakem, ale jejich akce vedli pouze po velké vápno. Potom se hra začala vyrovnávat a tři minuty před poločasem utekli hosté do otevřené obrany a Bastl dostal Okříšky do vedení. Po hodině hry předvedli pěknou křídelní akci domácí, na jejím konci byl Jan Pešek, který překonal Fialu a vyrovnal na 1:1. Následně Fiala vychytal sólo Trpišovského i hlavičku Prchala. Domácí se snažili dát vítězný gól, ale přáno jim nebylo.
Góly: 60. J. Pešek – 42. Bastl. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:3. Diváci: 143. Poločas: 0:1. Ledeč n. S.: Beránek – Prchal, F. Gramer, Kalivoda, Nepovím – Karel, J. Gramer, Vodička (66. Toula), J. Pešek – Trpišovský (81. Petřík), P. Pešek. Okříšky: Fiala – Tekal, Dočekal, Dubský, Dočkal – Bastl, Ryšavý, Tůma (90. Ryšavý), Binka – Dufek (81. Široký), Mašek. Nejlepší hráči: Prchal, Jan Pešek – Fiala.

TJ Leština, z.s. v 5. kole I.A třídy v neděli 3.9.2017 od 16:00 hodin vyhrála na svém hříšti nad TJ Slovan Kamenice n.L. 1:0, přičemž od 35. minuty hrála v deseti bez vyloučeného Čuříka. Vítězný gól vstřelil střídající Martin Pleva v 81. minutě. Na ŽK Leština také vyhrála 3:0. Světlá porazila H.Borovou 2:0 a lepším skore vystřídala Leštinu v čele tabulky. V příštím kole TJ Leština zavítá v sobotu 9.9.2017 od 16:00 hodin na hřiště FC Slavoj Žirovnice.

I.A skupina A - muži

Leština, 130 diváků Rozhodčí: Holub - Fridrichovský, Hána

TJ Leština, z.s.  1:0  TJ Slovan Kamenice n.L.

(0:0)

Střelci: 81. Martin Pleva

LEŠTINA - KAMENICE N.L.  1:0

Hned po rozehrávce z brejku zahrozili hosté, ale domácí z následného výkopu našli Štrose. Ten byl atakován ve vápně, ale penalta se nepískala. Pak se hra vyrovnala, mírnou převahu měla Leština, ale tu utnula červená karta Čuříka. Kamenice tak soupeře přibila ve vápně, ale bez gólového efektu. Po změně stran domácí přeházeli sestavu a rozhodli se, že utkání ani v deseti nezabalí. To se jim vyplatilo. Kamenice si sice šance vytvářela, ale většinou je zastavila ofsajdová past. A tak v 81. minutě vstřelil vítěznou branku leštinský Pleva, který šel do souboje s brankářem a uspěl.
Góly: 81. Pleva. Rozhodčí: Holub. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (35. Čuřík). Diváci: 130. Poločas: 0:0. Leština: Novotný – Aubrecht, Proněk, Čáslavský, Prchal – Forejt, Čuřík, Piskač – Štros (87. Matějka), Mišovic (46. Pleva), Bárta (63. Pajer).