21. kolo krajských soutěží

14.05.2017 10:12

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. vyhrál v 21. kole krajského přeboru na svém hřišti nad FC Slavoj Žirovnice 5:1, a to hlavně díky hattricku Jana Peška, který v rozmezí 64. - 74. minuty zápas rozhodl. Na ŽK zápas skončil 1:2, z týmu Žirovnice byl v 34. minutě vyloučen obránce Drechsler.

Krajský přebor vede s 50 body nadále exdivizní Tatran Ždírec. Ledči za zisk 42 bodů patří 4. místo v tabulce. V příštím 22. kole zavítá Ledeč na hřiště FC Slovan Havlíčkův Brod, který je zatím v krajském přeboru na 2. místě se ziskem 46 bodů.

------------------------------------------------------------------------------------------------

14.5.2017 16:30

Krajský přebor mužů

Ledeč nad Sázavou, 80 diváků Rozhodčí: Nápravník - Poijezný, Hanzl, delegát Hrkal

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou  5:1   FC Slavoj Žirovnice

(0:1)

Střelci: 53. Prchal, 57. Nepovím, 64., 65., 74. Pešek J. - 17. Cajz

zdoj: fotbal.cz

Ledeč - Žirovnice  5:1
V prvním poločase byla Žirovnice lepším týmem, vypracovala si pěkné tři náběhy za obranu a jednu z těchto šancí proměnil Cajz. Zápas ovlivnila 34. minuta, kdy se nechal vyloučit hostující Drechsler.
Po přestávce Ledeč změnila taktiku, a ta přinesla ovoce. Nejdříve vyrovnal Prchal a o čtyři minuty později otočil vývoj zápasu Nepovím. I nadále byla Ledeč velmi nebezpečná a svou převahu zužitkovala gólově, když se hattrickem blýskl Jan Pešek.

Góly: 53. Prchal, 57. Nepovím, 64., 65. a 74. J. Pešek – 17. Cajz. Rozhodčí: Náprvaník. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (34. Drechles). Diváci: 80. Poločas: 0:1. Ledeč n. S.: T. Bezděk – Prchal, Kuja, Vladyka (83. Svoboda), Nepovím – S. Bezděk (68. Turek), J. Gramer, J. Pešek (77. Žemlička), Machala – Toula, Trpišovský. Žirovnice: Švec – Drechsler, Hadrava, Knotek, Cajz – Procházka, Dařílek (64. Secký), Vilímek, T. Houška – Rozporka, J. Houška (27. Staněk). Nejlepší hráči: Jan Pešek, J. Gramer, Toula.

zdroj: Havlíčkobrodský deník zde

TJ Leština, z.s. v 21. kole I.A třídy prohrála na hřišti do té doby šestého celku tabulky TJ Slavoj Pacov 0:3. Skóre zápasu na ŽK skončilo poměrem 4:4. Leština dohrávala od 60. minuty, kdy byl vyloučen obránce Čáslavský, v deseti a v oslabení pak v závěru zápasu obdržela další dva góly. Leštině za 33 bodů patří v této chvíli 6. příčka v průběžné tabulce, má však jeden odložený zápas s Polnou k dobru. V příštím kole přivítá na svém hřišti vedoucí celek Sokol Košetice.

13.5.2017 16:30