12.kolo v So a Ne

22.10.2016 20:14

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou v 12. kole krajského přeboru v kopané zvítězil na hřišti v Moravských Budějovicích 4:2 a kromě 3 bodů si přivezl domů i dalších 5 ŽK. V posledním podzimním kole v neděli 30.10. od 14:00 hodin přivítá na svém hřišti tým FC Chotěboř.

22.10.2016 14:30

Krajský přebor mužů

Moravské Budějovice, 50 diváků Rozhodčí: Nápravník - Kučerík, Šetek, delegát Vaněk a Vrzáček

SK Moravské Budějovice, z.s. 2:4   FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

(2:2)

Střelci: 21. Kopeček, 58. Kyzlink - 28. Petřík, 48. Bláha, 53. Pešek Jan, 78. Gramer Jakub

zdoj: fotbal.cz

M. BUDĚJOVICE – LEDEČ 2:4

Již v první minutě se vložil do odkopu ledečské obrany Pařízek, ale míč se od něj odrazil jen do tyče a následná dorážka Kopečka bránu minula. Na opačné straně se dostal do dvou šancí Bláha. Jeho samostatný únik vychytal Jelínek a následnou střelu zblokoval Procházka na roh. Do vedení se dostali domácí, když trestný kop Kyzlinka prodloužil na malém vápně do sítě Kopeček. Jenže po půlhodině hry se z prostoru penalty trefil přesně k tyči Petřík. Závěr poločasu pak patřil opět Budějovicím, ale Stehlík z otočky těsně minul brankovou konstrukci a Kyzlink z úhlu trefil jen vzdálenější tyč. Co se nepodařilo v závěru první půle domácím, to dokázali v úvodu druhého dějství hosté a po brankách Bláhy a J. Peška šli do trháku. O pět minut později zahrál ve vápně Ledče rukou střídající Toula a nařízenou penaltu proměnil Kyzlink. Stejná situace nastala i na opačné straně po ruce Procházky, ale Jelínek Bláhovu penaltu zneškodnil. V 66. minutě se hrálo v pokutovém území hostí opět rukou, ale rozhodčí nenašel „odvahu" zapískat další penaltu, stejně jako o chvíli později když byl ve vápně sražený Pařízek. Snahu hostitelů zabrzdila v 77. minutě další branka soupeře, když Jelínek neudržel střelu J. Gramera. V poslední minutě fauloval u lajny Machala Kyzlinka a prošel se mu kopačkou po tváři, za což vyděl pouze žlutou kartu.

Góly: 21. Kopeček, 58. Kyzlink (PK) – 29. Petřík, 48. Bláha, 53. J. Pešek, 78. J. Gramer. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 6:5. ČK: 1:0 (89. Kyzlink). Diváci: 60. Poločas: 1:1. M. Budějovice: Jelínek – Svoboda, Procházka, Busta, Švanda – Kyzlink, Veselý, Kopeček, Dušek – Pařízek (80. Puchnar), Stehlík. Ledeč n. S.: Bezděk – F. Gramer, P. Pešek, Petřík. Machala – Turek (55. Toula), Nepovím, Korel, J. Gramer (86. Kuja) – J. Pešek, Bláha (78. Staníček). Nejlepší hráči: Stehlík – Bláha, J. Pešek.

zdroj: Havlíčkobrodský deník

--------------------------------------------------------------------------------------------

TJ Leština, z.s. ve 12. kole I.A třídy deklasovala na svém hřišti TJ Sokol Pohled 7:0 a patří ji v této chvíli 7. příčka v průběžné tabulce. Tentokrát to šlo i bez ŽK! V posledním kole I.A třídy zavítá Leština v neděli do Luka nad Jihlavou.

LEŠTINA – POHLED 7:0

Hosté přijeli bez několika opor základní sestavy, což se muselo na jejich hře zákonitě projevit. Ve 4. minutě zahodil domácí Forejt pokutový kop, který mu Růžička bravurně vyrazil. Domácí se ujali vedení ve 20. minutě brankou Piskače a o dvě minuty později pálil přesně Mišovic. Další šanci spálil Piskač, při ní se gólman Růžička zranil a musel ho vystřídat Vašíček. Ještě do poločasu stihl druhou trefu Piskač a bylo to o tři branky. Zdecimovaní hosté se dostali před branku domácích pouze jednou. Po změně stran inkasovali ještě čtyřikrát a odvezli si debakl 7:0.
Góly: 20. a 36. Piskač, 22. Mišovic, 50. s 67. Štros, 59. Bárta, 77. Forejt. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:3. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Leština: Novotný – T. Aubrecht (54. L. Aubrecht), Čáslavský, Karel, Pajer – Forejt, Prchal, Piskač, Bárta (68. Staněk) – Štros, Mišovic (78. Bránik). Pohled: Růžička (32. Kutlvašr) – Martin Sobotka, Pospíchal, Freudenreich, Jirásek – Rérych, Drlík, Daniel, Hejkal – Miřátský (56. Gruber), Vašíček.

zdroj: Havlíčkův Brod  -sv-